Facebook Pixel

Партнер Apple оголосив про розширення своєї участі у виробництві двигунів для електромобілів

Тайванська Hon Hai Technology Group (більш відома як Foxconn) 21 липня оголосила, що разом зі своєю дочірньою компанією Foxtron Vehicle Technologies почала обговорення питання про створення спільного підприємства (СП) з японською Nidec Corporation.

Підприємство розмістять на Тайвані і створять у 2022 році. Воно буде займатися розробкою, виробництвом і продажем систем тягових електродвигунів і різної моторної продукції для автомобілів.

18 березня 2021 року Foxconn підписала меморандум про взаєморозуміння з Nidec щодо стратегічного альянсу при розробці систем приводу електромобілів.

Зараз Foxconn відома як головний виробник техніки для Apple, це найбільший у світі контрактний виробник електроніки.

Угода про СП із Nidec — останнім часом далеко не єдина для Foxconn. Укладаючи угоди з китайськими, тайванськими й європейськими автовиробниками, компанія входить до глобального ланцюжка поставок автомобільних комплектуючих.

Серед недавніх угод — угода про співпрацю з китайською компанією з виробництва електромобілів Byton. Із кінця 2023 року Foxconn планує розпочати складання дизайнерських електромобілів Fisker.

Минулого року Foxconn заснувала галузевий альянс під назвою MIH. Його мета — розробити і запропонувати ринку закінчену апаратно-програмну платформу для виробництва електромобілів. Подібна активність тайванської компанії може полегшити вихід на електромобільний ринок компанії Apple, її найбільшого замовника.

У Nidec є спільне підприємство з Stellantis, автомобільною групою, утвореною внаслідок злиття FCA і PSA, а також із китайською Guangzhou Automobile Group.

21 липня керівництво Nidec оголосило, що вже наступного року на території Тайваню спільно Foxconn буде запущено масове виробництво електричних акумуляторів.

Додатково. Раніше The Page писало, що потрібно знати, якщо ви хочете придбати електромобіль.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉