Facebook Pixel

Фонд держмайна продав київські автовокзали

Фото: «Бастіон-груп»

Фото: «Бастіон-груп»

Фонд державного майна продав 99,9% акцій «Київпассервісу» за 230,9 млн грн, що на 18% вище за стартову ціну, яка становила 196 млн грн. Переможцем аукціону стала «Бастіон-груп».

Як повідомили у пресслужбі відомства, в аукціоні брали участь три компанії. За даними електронної системи «ProZorro.Продажі», крім переможця, учасниками аукціону також були «Октан О» із пропозицією до 196 млн грн і «Барвінок-інвест», яка запропонувала 230,8 млн. грн.

Quote«Ми дуже сподіваємося, що приватний інвестор зможе реконструювати вокзали та дати їм «нове життя», — заявив глава Фонду держмайна Дмитро Сенниченко.

Контекст. У липні 2019 року Фонд держмайна виставив на продаж акції «Київпассервісу», однак у серпні скасував торги у зв'язку з відсутністю заявок на купівлю. У січні у Фонді оголосили, що торги відбудуться 4 березня.

Telegram Logo

До складу «Київпассервісу» входять Центральний автовокзал, автостанції «Поділ», «Дарниця», «Полісся», «Південна», «Дачна» в Києві та 18 автостанцій у Київській області.

За дев'ять місяців 2019 року підприємство отримало майже 40 млн доходу.

За даними Єдиного державного реєстру, власник «Бастіон-груп» — Володимир Івчун. Статутний капітал компанії складає 15 тис. грн.

Коментарі

Всі новини