Facebook Pixel

Facebook відмовиться від системи розпізнавання облич та не пропонуватиме відзначити людину на фотографії чи відео

Соціальна мережа Facebook вимкне систему розпізнавання облич і видалить дані більш ніж одного мільярда користувачів, які використовувалися в системі для цих цілей.

Як повідомляє Meta, материнська компанія Facebook, користувачі, чиї дані використовувалися цією програмою, більше не будуть автоматично визначатися на фото та відео.

Які можливості Facebook зникнуть

Власники облікових записів Facebook перестануть отримувати повідомлення, коли хтось викладатиме відео або фото, де їх знято, не відзначаючи їх.

Telegram Logo

Також соцмережа більше не пропонуватиме користувачам відзначити ту чи іншу людину на фотографії перед її публікацією. Ці опції перестануть бути доступні найближчими тижнями.

Як працює система розпізнавання у Facebook

Технологія розпізнавання облич працює у Facebook із 2010 року. Вона аналізує фото та відео, на яких відзначений користувач, а також фото профілю та створює унікальний шаблон. З його допомогою соцмережа розпізнає цю людину на інших фото, відео та відеотрансляціях.

Шаблон використовується лише в тому разі, якщо користувач увімкнув функцію розпізнавання облич. Як стверджує керівництво Facebook, більше третини його активних користувачів користуються цією системою.

У компанії уточнили, що рішення продиктоване потребою зіставити користь від застосування технології зі зростанням соціальних проблем.

Також не врегульоване законодавчо питання конфіденційності: немає чітко прописаних правил використання системи.

Коментарі

Всі новини

FuckUp Night by EASE: в UNIT.City пройде IT-вечірка

новини компанії