Facebook вперше позначив повідомлення як fake news

Ілюстрація: Medium

Ілюстрація: Medium

Уряд Сінгапуру зобов'язал Facebook скорегувати допис одного із користувачів соцмережі, в якому, нібито, міститься неправдива інформація. Про це повідомила DW.

«Facebook за законом зобов'язаний повідомити вам, що уряд Сінгапуру стверджує, що цей пост містить неправдиву інформацію», — повідомлення такого змісту було додано адміністрацією соцмережі під постом користувача. При цьому ніякі виправлення в саме повідомлення не вносилися. Також це повідомлення відображається тільки для деяких користувачів Facebook.

Звертатися з вимогою виправляти повідомлення уряду Сінгапуру дозволяє рішення Європейського суду в Люксембурзі, який 3 жовтня, ухвалив, що соцмережі в усьому світі, в тому числі Facebook, можна змушувати видаляти наклепницькі коментарі.

Додатково

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини

Статки мільярдера Потаніна за день зменшилися на $1,5 млрд через аварію на ТЕЦ у Норильську (РФ)

Статки одного з основних власників комбінату «Норнікель» Володимира Потаніна за день, 4 червня, зменшилася на $1,5 млрд через аварію у Норильську на ТЕЦ, що належить компанії. Таку оцінку наводить Forbes Real-Time.

Прокурор пропонував «кришу» банку і попався на $100 тис. – ДБР

Правоохоронці затримали прокурора однієї з місцевих прокуратур Києва під час отримання $100 тис., які він вимагав за розв'язання питання про закриття кримінального провадження, повідомила пресслужба Державного бюро розслідувань (ДБР).

«Укрзалізниця» запустила перші поїзди в напрямку заходу України

У перші рейси після карантину 4 червня вирушили такі поїзди далекого прямування: