IT

«From Facebook». Марк Цукерберг відділив компанію від соцмережі за допомогою нового логотипу

Автор
Фото: newsroom.fb.com

Фото: newsroom.fb.com

Facebook представила новий логотип компанії для того, щоб користувачі відрізняли саму соцмережу від програм, що перебувають у власності компанії, говориться в блозі Facebook.

Логотип компанія буде використовувати у всіх своїх продуктах і маркетингових матеріалах, а логотип та оформлення однойменної соцмережі залишаться без змін.

У новому логотипі назву компанії написано великими літерами спеціально створеним шрифтом. Він представлений у декількох кольорах.

Логотип соціальної мережі, навпаки, пишеться тільки малими літерами. За інформацією компанії, оновлений логотип з'явиться в написі «from Facebook», розташованому на стартових сторінках додатка Instagram, месенджера WhatsApp та інших продуктів. Це буде виглядати так:

Фото: newsroom.fb.com

Фото: newsroom.fb.com

Фото: newsroom.fb.com

Фото: newsroom.fb.com

Як пояснив директор з маркетингу Facebook Антоніо Лючіо, новий логотип відокремить компанію від соцмережі.

«Ми представляємо новий логотип, щоб чіткіше відрізнятися від соцмережі, яка збереже свій бренд», — додав він.

Сам же засновник Марк Цукерберг на своїй Facebook-сторінці написав, що «багато хто не знає, хто створює продукти Facebook, але людям важливо знати, хто стоїть за продуктами, якими вони користуються».

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини

Шмигаль повідомив про 5 тис. нових ФОП, а у соцмережі йому пояснили, що це означає

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що кількість реєстрацій нових ФОП фактично повернулося до докризового періоду.

Засновник Rozetka розповів, що українці взялися купувати після туалетного паперу

В інтернет-магазині Rozetka за останній місяць в кілька разів зросли продажі робочих столів, крісел на коліщатках і ноутбуків. На думку засновника компанії Владислава Чечоткіна, це означає, що українці навчилися працювати вдома і планують і далі так працювати.

Топ-10 кращих університетів України. Куди вступати у 2020-му

Цього року останній шкільний дзвоник був незвичайним — в режимі онлайн, без лінійки, білих бантів і квітів. На щастя, пандемія не скасувала здачу ЗНО і вступ до закладів вищої освіти. Поки випускники активно готуються до іспитів, The Page проаналізувало останні рейтинги кращих закладів і склало свій список. Перші місця ми віддали університетам, які потрапили в світовий рейтинг QS World University Rankings-2020, далі йшли по торішньому списку центру міжнародних проектів «Євроосвіта» (він оновлюється наприкінці червня). Отже, наш Топ-10 кращих університетів України 2020.

style