IT

«From Facebook». Марк Цукерберг відділив компанію від соцмережі за допомогою нового логотипу

Автор
Фото: newsroom.fb.com

Фото: newsroom.fb.com

Facebook представила новий логотип компанії для того, щоб користувачі відрізняли саму соцмережу від програм, що перебувають у власності компанії, говориться в блозі Facebook.

Логотип компанія буде використовувати у всіх своїх продуктах і маркетингових матеріалах, а логотип та оформлення однойменної соцмережі залишаться без змін.

У новому логотипі назву компанії написано великими літерами спеціально створеним шрифтом. Він представлений у декількох кольорах.

Telegram Logo

Логотип соціальної мережі, навпаки, пишеться тільки малими літерами. За інформацією компанії, оновлений логотип з'явиться в написі «from Facebook», розташованому на стартових сторінках додатка Instagram, месенджера WhatsApp та інших продуктів. Це буде виглядати так:

Фото: newsroom.fb.com

Фото: newsroom.fb.com

Фото: newsroom.fb.com

Фото: newsroom.fb.com

Як пояснив директор з маркетингу Facebook Антоніо Лючіо, новий логотип відокремить компанію від соцмережі.

«Ми представляємо новий логотип, щоб чіткіше відрізнятися від соцмережі, яка збереже свій бренд», — додав він.

Сам же засновник Марк Цукерберг на своїй Facebook-сторінці написав, що «багато хто не знає, хто створює продукти Facebook, але людям важливо знати, хто стоїть за продуктами, якими вони користуються».

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини

Рада прийняла закон для виведення з тіні ринку металобрухту

Депутати прийняли в цілому законопроєкт №2426, який спрямовано на детінізацію ринку металургійної сировини та операцій з металобрухтом. Його розробляла робоча група у складі представників заготівельників брухту, металургів і Мінекономіки.

Група Radisson відкриє новий готель в Україні. З видом на «Батьківщину-матір»

Міжнародний оператор готельного бізнесу Radisson Hotel Group (головний офіс у Брюсселі, Бельгія) планує відкрити перший готель під брендом Radisson у Києві – Radisson Pechersk Park Kiev, повідомив «Інтерфакс-Україна».

ЄС скоротить список «зелених» країн і не додасть до нього Україну

Європейський Союз до кінця цього тижня перегляне список країн поза союзом – «зелений» список. Йдеться про країни, які вважаються безпечними щодо коронавірусу та громадянам яких дозволено в'їзд на територію ЄС.