Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Естонія надасть Україні найбільший пакет військової допомоги

Естонія надасть Україні найбільший пакет військової допомоги. Фото: lemon.ee

Естонія надасть Україні найбільший пакет військової допомоги. Фото: lemon.ee

Уряд Естонії підтримав пропозицію міністра оборони Ханно Певкура про надання Україні найбільшого на сьогодні пакета військової допомоги, повідомляє пресслужба уряду.

Пакет передбачає дистанційну та протитанкову зброю, а також боєприпаси на загальну суму 113 млн євро.

Як повідомляється на сайті уряду, військова допомога Естонії Україні збільшиться до 370 млн євро, або трохи більш як 1% валового внутрішнього продукту Естонії.

Quote«Сьогоднішнім рішенням ми відправляємо Україні зброю, якої вона найбільше потребує. Україна звернулася за цією допомогою безпосередньо до Естонії, на необхідності саме цього озброєння наголосив і президент Зеленський на нашій нещодавній зустрічі керівників Об'єднаного експедиційного корпусу в Ризі», — сказала прем'єр-міністерка Кая Каллас.

Певкур наголосив на великій потребі України у важкому озброєнні.

Quote«Україна потребує важкого озброєння, щоб зберегти ініціативу та протистояти росії, яка зараз готується відновити свою військову міць. Найважчі бої ще попереду. Ми та наші союзники маємо прямий вплив на боєздатність українських солдатів, і це дуже цінується в Україні. Тому важливо подати приклад і мотивувати інших союзників до допомоги», — сказав міністр.

Пакет військової допомоги передбачає гаубиці, боєприпаси, засоби артилерійської підтримки та гранатомети.

Нагадаємо, що уряд Естонії розробить механізм, який дасть змогу використовувати заморожені активи рф на користь України. ЄС заморозив активи рф на 17 млрд євро. Під санкціями також валютні резерви Центробанку росії на суму 300 млрд євро.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини