Facebook Pixel

Накладати санкції на Росію ЄС стає все важче — ПМ Естонії Кая Каллас

Прем’єр-міністерка Естонії Кая Каллас вважає, що через «втому від війни» та «внутрішні проблеми, що даються взнаки» в Європейському Союзі все важче зберігати єдність щодо санкцій проти Росії.

Про це Каллас розповіла в інтерв’ю The Telegraph, пише «Європейська правда».

«Стає все важче і важче запроваджувати санкції (в Європейському Союзі), і залишилося не так багато елементів, на які ми можемо накласти санкції. У цьому проблема», – сказала вона.

Водночас естонська прем’єрка вважає необхідним продовжувати тиск на Росію з тим, щоб вона не вирішила поширити загарбання на інші країни.

«Після України він (Путін) поклав око на Молдову. Він націлився на Грузію, він націлився на країни Балтії. Він цього, власне, й не приховував. Єдиний спосіб зупинити це – допомогти Україні виграти цю війну», – вважає Каллас.

Раніше прем’єр-міністерка Естонії заявила, що Росія може використати ухилянтів, які зараз тікають від мобілізації, як «наступну зброю» у своїй гібридній війні проти Європи.

Як відомо, Рада Європейського Союзу в четвер затвердила рішення запровадити новий пакет економічних та індивідуальних санкцій проти Росії у відповідь на незаконну анексію Росією українських територій.

Також Європейський Союз затвердив рішення про запровадження санкцій проти ще 30 фізичних і семи юридичних осіб у зв'язку з російською агресією проти України.


Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉