Facebook Pixel

31 травня виходить новий серіал з Бенедиктом Камбербетчем

Ерік, Жодна віднині, Порушники 3 сезон — серіали травня 2024. Обкладинка Олександра Шатова

Ерік, Жодна віднині, Порушники 3 сезон — серіали травня 2024. Обкладинка Олександра Шатова

Чергова історія про пошуки зниклої дитини у шестисерійному трилері «Ерік» розкривається з нового боку великою мірою завдяки акторській енергетиці Бенедикта Камбербетча. Вже 31 травня глядачі зможуть дізнатися, хто такий Ерік та чому він має допомогти головному герою знайти сина. The Page розповідає, про що нові серіали травня 2024 року, що вже можна подивитися найближчими вихідними.

Ерік

  • Оригінальна назва: Eric
  • Рейтинг IMDb: 7,4

Психологічний трилер про пошуки дев’ятирічного хлопчика, який зник дорогою до школи. Бенедикт Камбербетч виконує роль Вінсента — батька зниклої дитини, яку він намагається знайти. Вінсент зловживає психоактивними речовинами та вирішує, що величезна маріонетка допоможе йому знайти сина.

На Rotten Tomatoes серіал отримав цілком схвальну оцінку. Серед недоліків дехто з критиків звернув увагу, що «часто здається, що на екрані два абсолютно різних шоу одночасно». Серед прихильників серіалу панує думка про акторську енергетику Камбербетча, що скомпонував «персонажа на межі, сповненого люті та багатослів’я, і який, тим не менш, має величезну чутливість».

Всі шість серій британського серіалу вийшли на платформі Netflix 30 травня.

Український трейлер до серіалу «Ерік» (2024)

Жодна віднині

  • Оригінальна назва: Ni una más (ісп.), Raising Voices (англ.)
  • Рейтинг IMDb: немає на момент публікації.

Підліткова драма, що базується на романі іспанського письменника Мігеля Саеса Каррала. Альма, Грета і Ната — 17-річні подруги, що знають одна одну з дитинства, разом проводять вечірки та стикаються з типовими для свого віку проблемами: почуттям відстороненості, ревнощами, проблемами з батьками. Їхнє життя змінюється, коли Альма вивішує банер у школі з написом «Обережно, там ховається ґвалтівник».

Всі вісім епізодів мінісеріалу виходять 31 травня на Netflix.

Трейлер до серіалу «Жодна віднині» (2024)

Порушники, 3 сезон

  • Оригінальна назва: The Outlaws
  • Рейтинг IMDb: 7,7 (рейтинг попереднього сезону)

У центрі сюжету група дрібних злочинців, що відбувають покарання, виконуючи громадські роботи. У цих людей немає нічого спільного, крім того, що вони випадково опинилися разом на виправних роботах. Протягом кількох серій з ними трапляються смішні та драматичні історії.

Режисер Стівен Мерчант розказав, що глядачі можуть очікувати від нового сезону: «У новому сезоні напруженість і драма, з якими стикаються герої, підвищуються. Крім того, ми можемо продовжувати досліджувати цих персонажів».

Всі п’ять нових епізодів виходять 31 травня на стрімінговій платформі Amazon Prime Video.

Трейлер до серіалу «Порушники»

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉