Facebook Pixel

Коли дивитися третій сезон «Бріджертонів»: про що нові серіали весни 2024 року

Бріджертони, За межами, Велика сігара — серіали травня 2024. Обкладинка Олександра Шатова

Бріджертони, За межами, Велика сігара — серіали травня 2024. Обкладинка Олександра Шатова

Захоплюючий та дуже дискусійний серіал «Бріджертони» про романтичні стосунки англійської аристократії початку XIX століття 16 травня повертається з новими історіями про вже знайомих героїв. The Page розповідає, чого чекати від нового сезону цієї мелодраматичної стрічки та на які нові серіали травня також варто звернути увагу цього вікенду.

Бріджертони, 3 сезон

  • Оригінальна назва: Bridgerton, season 3
  • Рейтинг IMDb: 8,3

Перший сезон романтичного серіалу у дусі англійського регентства вийшов у 2020 році. Після чого Netflix оголосила, що «Бріджертони» стали найбільшим за охопленням серіалом в історії потокового сервісу: його подивилися 41% підписників платформи. Це більше, ніж аудиторія «Ферзевого гамбіта» та «Відьмака».

Трейлер до серіалу «Бріджертони» 3 сезон, 2024

«У новому сезоні нова група дебютанток прагне досягти успіху на балу, квітка з подвійним життям знаходить своє світло серед таємниць і сюрпризів», — повідомляють на офіційному сайті серіалу.

Третій сезон «Бріджертонів» буде розділений на дві частини по чотири епізоди. Частина перша транслюється на Netflix з 16 травня, а частина друга виходить 13 червня.

За межами, 2 сезон

  • Оригінальна назва: Outer Range
  • Рейтинг IMDb: 7,1 (рейтинг попереднього сезону)

Американський науково-фантастичний неовестерн про містичні події. Головний герой Роял Ебботт — власник ранчо з Вайомінгу, який бореться за землі своєї родини. Він виявляє таємничу чорну порожнечу на пасовищі після появи бродяги. Тим часом інша родина починає конфлікт за землі.

Всі сім серій нового сезону вийшли на Amazon Prime 16 травня 2024 року.

Трейлер до серіалу «За межами», 2024

Велика сигара

  • Оригінальна назва: The Big Cigar (2024)
  • Рейтинг IMDb: немає на момент публікації

Драматичний трилер, байопік про співзасновника американської партії Black Panther Party Г’юї Персі Ньютона у 1966 році. Афроамериканський революціонер був марксистом, підтримував палестинську державність та комуністичні уряди у всьому світі. В США його партія організувала понад 60 соціальних програм для темношкірих, зокрема безплатні сніданки у школах, банки одягу та житла, власну службу швидкої медичної допомоги.

Трейлер до серіалу «Велика сигара»

Фільм розповідає про кримінальний бік життя Ньютона, який втік на Кубу, уникаючи судового переслідування за вбивство голлівудського продюсера. Сценарій написано за мотивами статті у журналі Playboy 2012 року.

Критик Los Angeles Times зауважує, що серіал непоганий, але автори «намагаються розповісти так багато історій в одній стрічці, що інколи втрачають фокус».

Прем’єра двох перших епізодів стартує 17 травня на Apple TV+. Решта — 4 епізоди — будуть показані протягом місяця по одній на тиждень.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉