Facebook Pixel

11 травня виходить новий сезон «Доктора Хто»: про що нові серіали весни 2024 року

Темна матерія, Бодкін, Доктор Хто — серіали травня 2024. Обкладинка Олександра Шатова

Темна матерія, Бодкін, Доктор Хто — серіали травня 2024. Обкладинка Олександра Шатова

Творці популярного «Доктора Хто» змінили виконавця головної ролі та повернулися до глядачів з новими пригодами у часі. Шанувальників наукової фантастики може зацікавити драматична історія фізика, що заблукав в альтернативних версіях свого життя. А поціновувачі іронічних ірландських детективів звернуть увагу на серіал про подкастерів-детективів. The Page розповідає, коли стартують прем’єри нових серіалів травня 2024-го на цьому тижні та що в них особливого.

Темна матерія

  • Оригінальна назва: Dark matter
  • Рейтинг IMDb: 7,3

Чиказький фізик Дессен опиняється в альтернативній версії свого життя. Через запаморочливий вирій своїх життів Дессен вирушає у подорож, щоб повернутися до своєї справжньої родини та врятувати її від найжахливішого ворога: самого себе.

Американський науково-фантастичний телесеріал Блейка Крауча за його ж однойменним романом 2016 року. Прем'єра двох перших серій відбулася на Apple TV+ 8 травня 2024 року.

«Візуально приголомшлива мандрівка розуму та серця. Джоелу Еджертону та Дженніфер Коннеллі, разом із низкою інших акторів, доручено зіграти різні версії одного персонажу і досягти успіху у створенні повністю сформованих героїв. Це чудова акторська гра», — поділився враженням один із критиків на Metacratics.

Трейлер до серіалу «Темна матерія» (2024)

Бодкін

  • Оригінальна назва: Bodkin
  • Рейтинг IMDb: 7

Група подкастерів вирішила розслідувати таємниче зникнення людей в ідилічному ірландському містечку. Але коли вони починають смикати за ниточки, знаходять набагато більш заплутану історію, ніж могли собі уявити.

«Ідеальна історія для тих, хто любить динамічні містичні драми. Мені сподобався головний персонаж і стосунки між трьома головними героями», — з відгуку на IMDb.

На Rotten Tomatoes зауважили: «Розумний, кумедний серіал: оригінальна суміш навмисно безглуздого та зловісного».

Всі сім серій стрічки доступні на Netflix з 9 травня 2024 року.

Трейлер до серіалу «Бодкін» (2024)

Доктор Хто

  • Оригінальна назва: Doctor Who
  • Рейтинг IMDb: 7,5 (оцінка попереднього сезону)

Володар часу, відомий як Доктор, мандрує простором і часом зі своїми супутниками, переживаючи неймовірні пригоди та стикаючись із небезпечними ворогами. Цього разу він буде протистояти гоблінам, що викрадають дітей та змінюють хід часу.

У новому сезоні попереднього виконавця ролі Доктора Хто Девіда Теннанта замінить Нгуті Гатва, який є перевтіленням попереднього Доктора. Гатва відомий участю у серіалі Sex education.

Перші два з нових восьми епізодів з’являться на Disney+ 11 травня 2024 року. Далі раз на тиждень буде виходити по одній серії.

Трейлер до серіалу «Доктор Хто» (2024), 14-й сезон

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉