Facebook Pixel

Починається фінальний сезон серіалу «Зло»: коли та де дивитися

Світ Юрського періоду: Теорія хаосу, Зло, Створити сім’ю — серіали травня 2024. Обкладинка Олександра Шатова

Світ Юрського періоду: Теорія хаосу, Зло, Створити сім’ю — серіали травня 2024. Обкладинка Олександра Шатова

Від проблем бездітної пари, що хоче всиновити дитину, до пригод підлітків у світі динозаврів — серіальні прем’єри цього тижня пропонують велике розмаїття жанрів та стилів. The Page розповідає, про що нові серіали травня, які можна починати дивитися вже 22-24 травня 2024 року.

Світ Юрського періоду: Теорія хаосу

  • Оригінальна назва: Jurassic World: Chaos Theory
  • Рейтинг IMDb: немає на момент публікації

Анімаційний науково-фантастичний серіал про пригоди підлітків у світі Юрського періоду. Їм доведеться віднайти та розкрити змову, яка несе загрозу для динозаврів та людства. Дії відбуваються за шість років після подій серіалу «Табір Мелового періоду», останній сезон якого завершився у 2022 році.

Всі десять епізодів серіалу виходять 24 травня на Netflix.

Український трейлер до серіалу «Світ Юрського періоду: Теорія хаосу» (2024)

Зло

  • Оригінальна назва: Evil, 4 сезон
  • Рейтинг IMDb: 7,8 (рейтинг попередніх сезонів)

Головна героїня серіалу — скептично налаштована психологиня, яка приєднується до священика-стажера та підрядника. Разом вони досліджують непояснені таємниці церкви — дива, одержимість демонами та духами. Їхня робота полягає в тому, щоб знайти логічне пояснення цих явищ або з’ясувати, що тут діють справді надприродні сили.

Попередні сезони серіалу отримували переважно позитивні відгуки на всіх платформах від 92% до 100%. Критики відзначали гарне почуття гумору авторів та якісні сценарії.

Перший з дев’яти фінальних епізодів серіалу виходить 23 травня на Paramount+. Далі нові серії будуть виходити раз на тиждень.

Трейлер до серіалу «Зло» (2024)

Створити сім’ю

  • Оригінальна назва: Trying, 4 сезон
  • Рейтинг IMDb: 8,2 та 8,8 (рейтинг двох перших серій).

Усе, чого хочуть Ніккі (Естер Сміт) і Джейсон (Рейф Сполл), — це дитина. Але це єдине, чого вони просто не можуть мати. Тому пара вирішує всиновити дитину та стикається з цілим світом нових дивовижних викликів. Чи погодиться комісія з усиновлення, що вони готові стати батьками, з їхніми неблагополучними друзями, хаотичною сім’єю та хаотичним життям?

«Пари на телебаченні витрачають багато часу на розмови про те, як завагітніти або завагітніти зненацька, але рідко серіали так чесно зображують спустошливість безпліддя або виклики та розбиті серця процесу усиновлення. Відвертість серіалу чудова!» — зазначив автор відгуку на Metacritic.

Перші дві серії четвертого сезону вийшли на Apple TV 22 травня 2024 року. Всього у сезоні вісім епізодів.

Трейлер до серіалу «Створити сім’ю» (2024)

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉