Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Червоний Хрест надасть допомогу українцям, що прихистили переселенців: як отримати гроші

Допомога від Червоного Хреста за прихисток переселенців 2022. Фото: Facebook/Верховна Рада

Допомога від Червоного Хреста за прихисток переселенців 2022. Фото: Facebook/Верховна Рада

Українці, які надали прихисток переселенцям, можуть отримати кошти від Товариства Червоного Хреста України.

Організація розпочинає виплату компенсації за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб у період воєнного стану за програмою «Прихисток» через платіжну систему PrivatMoney.

Хто може отримати гроші від Червоного Хреста

Компенсацію можуть отримати власники житлових приміщень, які безоплатно розміщують у них внутрішньо переміщених осіб (гість мусить мати статус ВПО).

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Скільки коштів можна отримати через Приватбанк

Розмір компенсації становить 14,77 грн за одну особу на добу, 450 грн за одну особу на місяць. Кошти буде перераховано переказом на банківський рахунок через платіжну систему PrivatMoney.

Як отримати компенсацію

  • Зареєструвати своє житло на сайті за посиланням, не пізніше, ніж наступного дня подати заяву до органів місцевого самоврядування (виконавчого комітету), вказавши ім'я та по-батькові кожної з розміщених осіб і додавши копії документів, що посвідчують їхню особу.
  • У день припинення розміщення внутрішньо переміщених осіб або зміни їхньої кількості подати заяву з інформацією про зміну переліку осіб, що проживають у помешканні.
  • Звернутися до виконавчого комітету сільської, селищної, міської ради за місцем розташування житлового приміщення для отримання грошової допомоги.
Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини