Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Не бачити Україні Євробачення-2023. EBU винесла остаточний вердикт

У четвер, 23 червня, Європейська спілка телебачення і радіомовлення (EBU) винесла фінальний вердикт щодо можливості проведення «Євробачення-2023» в Україні. Організація заявила, що з міркувань безпеки пісенний конкурс не може бути проведений на українській території.

Quote"EBU повністю розуміє розчарування, яке викликало оголошення про те, що конкурс "Євробачення" 2023 року не може бути проведений в Україні, країні-переможниці цього року. Рішення було продиктовано обов'язком EBU забезпечити виконання умов, що гарантують безпеку всіх, хто працює та бере участь у заході, планування якого необхідно розпочати негайно», — йдеться у повідомленні на сайті спілки.

Організатори наголошують, що правила проведення конкурсу дозволяють переносити його в іншу країну за умови форс-мажорної ситуації.

В EBU додали, що врахували усі потенційні ризики для учасників та гостей, включно з можливим авіанальотами або ракетними обстрілами. Експерти оцінили запропоновані Україною контрзаходи для зменшення загроз недостатніми.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

За оцінками, конкурс наступного року мають відвідати близько 30 тис. поціновувачів з усього світу, ще принаймні 10 тис. – це журналісти, знімальна група, співробітники спілки. Організатори також взяли до уваги слова генсека НАТО Єнса Столтенберга, який не виключає, що війна в Україні може тривати роками.

Де саме відбуватиметься «Євробачення»-2023 в EBU не повідомили.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Контекст. Нагадаємо, 17 червня у Європейській мовній спілці заявили, що Україна не прийматиме пісенний конкурс «Євробачення» на своїй території у 2023 році з огляду на війну.

EBU почне переговори з Великою Британією, яка посіла друге місце, для проведення конкурсу на її території.

14 травня 2022 року в італійському Турині пройшов фінал «Євробачення-2022». Переможцем став представник України — гурт Kalush Orchestra з піснею «Стефанія».

Коментарі

Всі новини