Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Україна оскаржить рішення про неможливість проведення в себе «Євробачення-2023» — Ткаченко

Україна не згодна із заявами про нібито неможливість проведення в країні пісенного конкурсу «Євробачення-2023» і оскаржуватиме рішення про перенесення його проведення до іншої країни.

Про це заявив міністр культури Олександр Ткаченко у відповідь на оприлюднену заяву Європейської мовної спілки щодо неможливості проведення «Євробачення-2023» в Україні.

Quote«Україна не згодна з характером ухвалення такого рішення – коли нас поставили перед фактом без обговорення можливостей інших варіантів», — написав Ткаченко у Telegram.

Він вважає, що має всі підстави на проведення подальших перемовин і знаходження спільного рішення, яке задовольнятиме всі сторони.

Quote«Ми чесно виграли «Євробачення-2022» та виконали всі умови в зазначені строки щодо процесу погодження його проведення в Україні: надали відповіді та гарантії щодо безпекових норм і можливі місця проведення конкурсу», — додав міністр.

Він вважає, що проведення «Євробачення-2023» в Україні – це потужний сигнал для всього світу, що він підтримує Україну зараз.

Ткаченко впевнений, що Україна зможе виконати всі взяті на себе зобов’язання, тому вимагає додаткових перемовин щодо проведення «Євробачення-2023» в Україні.

Нагадаємо: Європейську спілку радіомовлення й телебачення (або Європейську мовну спілку – EBU) було створено 12 лютого 1950 року 23-ма телерадіомовними організаціями з Європи та Середземноморського регіону. EBU є організатором конкурсів родини «Євробачення».

Як повідомлялося, 17 червня у Європейській мовній спілці заявили, що Україна не прийматиме пісенний конкурс «Євробачення» на своїй території у 2023 році з огляду на війну.

EBU почне переговори з Великою Британією, яка посіла друге місце, для проведення конкурсу на її території.

14 травня 2022 року в італійському Турині пройшов фінал «Євробачення-2022». Переможцем став представник України — гурт Kalush Orchestra з піснею «Стефанія».

Коментарі

Всі новини