Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Багатодітні сім’ї Києва отримають продовольчі набори від Товариства Червоного Хреста – КМДА

Багато українських сімей опинились у складній фінансовій ситуації. Фото: Pixabay

Багато українських сімей опинились у складній фінансовій ситуації. Фото: Pixabay

Багатодітні сім’ї Києва найближчим часом отримають продовольчі набори від Товариства Червоного Хреста – організація передасть 2 400 таких наборів багатодітним сім’ям столиці.

Про це повідомляє пресслужба КМДА.

«Із початку повномасштабного вторгнення агресора в Україну багато українських сімей опинилися в складній фінансовій ситуації, особливо це відчули на собі багатодітні родини. З перших днів активної фази війни Гуманітарний штаб Києва здійснює координацію всіх столичних служб і великих міжнародних благодійних організацій для цілеспрямованої допомоги саме тим верствам населення, які найбільше цього потребують», — повідомляє КМДА.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Разом із представниками Товариства Червоного Хреста Гуманітарний штаб Києва підготував чергову допомогу сім’ям, у яких четверо та більше дітей, заявив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

Як зазначили в Гуманітарному штабі Києва, продовольчі набори передадуть із розрахунку на кожного члена родини.

Підписуйтесь на нас в Google News!

До гуманітарної допомоги, зокрема, входять борошно, олія, гречана крупа, макарони, сіль, цукор, сухі дріжджі, рис, чай і консерви. Перші родини отримають такі набори вже цього тижня.

Наприкінці квітня Кабмін за участю Місії Міжнародного комітету Червоного Хреста в Україні й Товариства Червоного Хреста України запустили нову програму виплат для вимушених переселенців.

В Україні працюють і інші програми для вимушених переселенців: по 2 000 грн і 3 000 грн від уряду кожному дорослому та на дитину відповідно.

Коментарі

Всі новини