Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Це екстремізм: Білорусь заборонила популярну в Україні пісню «Батько наш – Бандера, Україна – мати»

Батько наш – Бандера, Україна – мати заборонили в Білорусі. Фото: flagi.in.ua

Батько наш – Бандера, Україна – мати заборонили в Білорусі. Фото: flagi.in.ua

У Білорусі випустили судову заборону на виконання пісні «Батько наш – Бандера, Україна – мати». Відтепер за рішенням суду її виконання буде розцінюватися як «екстремістська» дія.

Білоруську правозахисники зазначають, що відповідне рішення було ухвалене ще 14 листопада судом Залізничного району Гомеля.

Quote«У Білорусі визнали екстремістською пісню «Батько наш – Бандера, Україна – мати», — йдеться у повідомленні.

"Батько наш – Бандера, Україна – мати»: що це за пісня

Пісня «Батько наш – Бандера, Україна – мати» є патріотичнюї українською піснею. В ній оспівується повстанська історія. Особливою популярності пісня набула протягом останніх декількох років.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Також деякий час пісня була трендовою у соціальних мережах, зокрема, у TikTok, де була переспівана безліч разів. Крім того вона має досить багато аранжувань.

Контекст. Нагадаємо: Білорусь надає росії, яка 24 лютого розпочала повномасштабну війну в Україну, всесторонню підтримку. Зокрема, під час нападу на Україну російські військові заходили з території Білорусі.

Кріма того білоруська сторона надає свої території росії для обстрілів України. На територію республіки нещодавно були завезені російські ракети та дрони.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини