Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Білорусь готова атакувати Польщу у відповідь на «провокації Заходу»

Білорусь погрожує Польщі. Фото: сайт самопроголошеного президента РБ

Білорусь погрожує Польщі. Фото: сайт самопроголошеного президента РБ

Генштаб Збройних сил Білорусі заявив, що завдасть удару по Польщі у відповідь на «провокації Заходу». Заступник очільника білоруського Генштабу генерал-майор Руслан Косигін уточнив, що Вашингтон запланував розпочати на території Європи ще один «кривавий конфлікт проти рф та її союзників». На його думку, для реалізації задуманого цього разу США обрали Польщу.

Quote«У разі початку конфлікту територія Польщі з її військовою інфраструктурою стає першочерговим об'єктом удару, а саме центри ухвалення рішень, елементи системи управління, пункти постійної дислокації національних збройних сил, арсенали та бази, а також критично важливі об'єкти їхньої економіки та транспортної інфраструктури. Як уже не раз казав глава держави, відповідь буде миттєвою. Саме по них буде завдано ударів, якщо вони спробують розмовляти з нашою державою з позиції сили», — зазначив Косигін.

Він уточнив, що Москва та Мінськ непокояться через військові маневри в Польщі, під час яких теоретичним ворогом обирають рф і РБ. Також їх турбує розгортання американської протиракетної оборони на польській землі. Ба більше, як один із доказів «мілітаристських прагнень» Варшави Косигін навів бажання польської сторони «ініціювати повернення історично польських земель, під якими маються на увазі захід України та Білорусі».

Наприкінці свого виступу він наголосив, що білоруси – мирний народ і не є прихильниками озвученого вище сценарію.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Контекст. Раніше цього дня стало відомо, що білоруська влада віддала один зі своїх військових аеродромів під контроль росії. Йдеться про аеродром «Зябрівка» (Гомель). Офіційно він був закритий у 1994 році. Нині там відбуваються заходи з облаштування російської військової бази, повідомляє Генштаб ЗСУ.

Коментарі

Всі новини