Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Кремль готує провокації у прикордонному Мозирі, щоб втягнути білорусів у війну

Фото: Pixabay

Фото: Pixabay

Росія готує провокації на кордоні з білоруссю

Росіяни збираються вчинити провокації на інфраструктурних та цивільних об’єктах у білорусі, щоб втягнути цю країну у війну проти України.

Про це повідомили у Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України.

Зокрема, про можливі провокації свідчить отримана українською розвідкою інформація. Йдеться про диверсійні групи росіян, які прибули у м. Мозир.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

До їхнього складу входять кадрові співробітники головного розвідуправління росії та найманці приватних військових компаній.

В ГУР МО зазначають, що в плани цих груп входить організація терактів на території білорусі.

Підписуйтесь на нас в Google News!
Quote«Буде використаний сценарій аналогічний застосованому в росії під час розпалювання війни в Чечні. Тоді спецслужби РФ організували вибухи в кількох будинках Рязані, звинувативши в цьому міфічних «чеченських бойовиків». Відтак, російське ГРУ планує провести серію артилерійських та ракетних ударів по Мозирському НПЗ, об’єктах цивільної інфраструктури та житлових масивах. Під час обстрілів додатково відбудуться підриви житлових будинків, лікарні та школи», – йдеться в повідомлені.

У ГУР підкреслюють, що на думку кремлівських кураторів, це створить для самопроголошеного президента олександра лукашенка формальний привід для розв’язування війни і йому не залишиться можливості уникнути її.

У ГУР також зазначають, що отримавши цю інформацію, офіцери білоруської армії почали евакуйовувати свої родини з Мозиря.

Нагадаємо, Мозир – місто обласного значення в Гомельській області білорусі.

Російські військові неодноразово використовували територію Мозира для запуску ракет по території України. Також у місті регулярно фіксують російську техніку та особовий склад військ рф.

Як повідомлялося, в Гомельській області білорусі, що має спільний з Україною кордон, оголосили «мобілізаційні навчання» з 22 червня по 1 липня.

Маневри відбуватимуться для «підвищення рівня бойової та мобілізаційної готовності воєнних комісаріатів, вдосконалення воєнних знань та практичних навичок військовозобов'язаних».

Коментарі

Всі новини