Facebook Pixel

Реванш Медведчука: податкова пояснила раптове відкриття АЗС Glusco

Автор
У ДФС заявили, що АЗС мережі, де паливо відповідає стандартам, можуть їм торгувати. Фото: Pixabay

У ДФС заявили, що АЗС мережі, де паливо відповідає стандартам, можуть їм торгувати. Фото: Pixabay

5 липня заправки мережі Glusco, яку пов'язують із головою ОПЗЖ Віктором Медведчуком, знову почали працювати після 115-денної перерви. У Державній фіскальній службі пояснили, чому мережа АЗС знову почала продаж палива.

Податкова заявила, що, згідно з постановою Харківського райсуду, компанії дозволили відкрити ті АЗС, де якість палива відповідає держстандартам. Крім того, арешт діяв тільки на майно, зокрема на паливно-мастильні матеріали, а не на самі заправки.

У ДФС додали, що за результатами обшуків відібрано понад 500 зразків палива. Перша експертиза вже завершилася, за її підсумками близько 35 зразків не відповідають ДСТУ. Ще дві експертизи, як і досудове розслідування загалом, тривають.

Telegram Logo

Контекст. 5 липня деякі видання повідомили, що мережа АЗС Glusco знову запрацювала та, як і раніше, продає паливо. У продажу був навіть преміальний бензин. Заправки мережі не працювали 115 днів — після того, як СБУ влаштувала обшуки на трьох нафтобазах і 105 АЗС мережі, а з 1 квітня трейдер Proton Energy Group перестав постачати паливо мережі.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter Cmd + Enter Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини