Facebook Pixel

Мережа АЗС Медведчука Glusco відкрила продаж бензину. Але без фірмової символіки

Автор
АЗС Glusco знову працює, як нічого не сталося. Фото: Facebook

АЗС Glusco знову працює, як нічого не сталося. Фото: Facebook

Скандально відома мережа автозаправних станцій Glusco знову відкрила продаж бензину та дизельного палива. До цього заправки мережі не працювали протягом 115 днів через рішення влади, повідомило галузеве видання enkorr.

Один із топменеджерів Glusco на умовах анонімності повідомив виданню, що з півночі 5 липня мережа знову запрацювала в повноцінному режимі. Мережа АЗС змогла працювати завдяки врегулюванню питань із владою в судовому порядку.

Видання відзначило, що станом на 11 годину ранку мережа припинила продаж палива і знову почала реалізовувати тільки зріджений газ і товари з пристанційних магазинів. Водночас у Facebook один із клієнтів автозаправки написав, що на АЗС, як і раніше, продають бензин, причому є навіть преміальний.

Telegram Logo

Відзначається, що фірмова символіка компанії Glusco на всіх АЗС, що працюють, закрита.

Директор Консалтингової групи А-95 Сергій Куюн у коментарі виданню зазначив, що АЗС відновили роботу з огляду на майбутню зміну власника. А в цьому разі всі питання до мережі у влади пропадуть.

Контекст. 11 березня 2021 року СБУ та ДПС влаштували масштабні обшуки на трьох нафтобазах та 105 АЗС швейцарської мережі Glusco. Мережу підозрювали в торгівлі неякісним бензином.

Через п'ять днів після обшуків, 16 березня, швейцарська компанія Proton Energy Group, яка постачала мережу бензином і ДТ, повідомила про припинення поставок нафтопродуктів в Україну з 1 квітня 2021 року.

8 червня ЗМІ повідомили, що азербайджанська нафтова компанія SOCAR готова придбати мережу АЗС Glusco. Компанія провела з цього питання переговори з нинішнім власником мережі.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter Cmd + Enter Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини