Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Зроби власноруч. Apple продаватиме користувачам запчастини й інструменти для ремонту iPhone та Mac

Apple дозволить користувачам купувати деталі та інструменти для самостійного ремонту гаджетів. Фото: Pixabay

Apple дозволить користувачам купувати деталі та інструменти для самостійного ремонту гаджетів. Фото: Pixabay

Американський техногігант Apple оголосив про старт продажів запчастин до своїх продуктів, щоб користувачі могли самотужки їх лагодити. Програма самостійного ремонту (Self Service Repair) на початковому етапі включатиме моделі iPhone 12 та 13. У компанії обіцяють надалі включити до неї комп’ютери Mac, пише The Verge.

Спочатку користувачі отримають змогу замінити дисплей, акумулятор і модуль камери своїх гаджетів, пізніше у них з’явиться більше опцій. Охочі поремонтувати iPhone чи Mac замовлятимуть потрібні запчастини в онлайн-магазині компанії і разом із товаром отримуватимуть й інструкції щодо проведення робіт із заміни деталей. Доступними для замовлення також будуть і необхідні інструменти. Старт програми в США запланований на початок 2022 року, з часом вона стане доступною і в інших країнах.

В Apple наголосили, що її нова ініціатива розрахована на людей із відповідними знаннями та досвідом. Компанія порекомендувала своїм клієнтам звертатися за допомогою до професіоналів в спеціалізованих сервісних центрах.

За даними TechCrunch, виконання «домашнього» ремонту не анулюватиме гарантію на пристрої (за винятком пошкодження девайсу в процесі).

Видання зазначає, що це рішення є великим кроком для Apple, яка протягом тривалого часу протистояла наданню дозволу на ремонт своєї техніки поза межами її власних магазинів або центрів.

Контекст. Нагадаємо, минулого місяця Apple ввезла до України свою першу офіційну партію товару. Мова йде про понад 8 тис. смартфонів iPhone 13, загальна вартість імпортованого товару становить $7,5 млн.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини