Facebook Pixel

Вперше офіційно. Apple завезла до України партію iPhone 13 на $7,5 млн

Apple ввезла першу офіційну партію айфонів до України. Фото: Державна митна служба

Apple ввезла першу офіційну партію айфонів до України. Фото: Державна митна служба

Американська компанія Apple ввезла до України свою першу офіційну партію товару. Мова йде про понад 8 тис. смартфонів iPhone 13. За даними Державної митної служби, загальна вартість імпортованого товару становить $7,5 млн.

Самостійне ввезення стало можливим для американського виробника завдяки відкриттю компанією офісу в України цьогоріч у червні.

Контекст. Компанія ще у 2020 році зареєструвала представництво в нашій країні, а в березні 2021 року Apple відкрила вакансії в Україні.

Telegram Logo

Згідно з реєстром Мін'юсту основною діяльністю Apple в Україні буде гуртова торгівля комп'ютерами, периферійним комп'ютерним обладнанням та програмним забезпеченням. Крім того, у переліку значиться складська діяльність та зберігання, комп'ютерне програмування та торгівля.

У планах Apple відкрити в нашій країні сервісні центри, а також офіційні онлайн- та офлайн-магазини.

У 2021 році Apple запустила український розділ сайту, хоча більшість контенту там англомовна. Ба більше, компанія також стала членом Американської торговельної палати (ACC) в Україні та призначила спеціаліста зі зв'язків із держорганами (GR-менеджер).

Нагадаємо, у вересні українська делегація на чолі з президентом Володимиром Зеленським зустрілася з гендиректором компанії Apple Тімом Куком та обговорила відкриття Apple Store в Україні.

Коментарі

Всі новини