Facebook Pixel

Apple Store в Україні, освіта та перепис населення: українська делегація зустрілася з Тімом Куком

Зеленський в США: українська делегація зустрілася з головою Apple. Фото: Офіс президента

Зеленський в США: українська делегація зустрілася з головою Apple. Фото: Офіс президента

Під час візиту до США українська делегація зустрілася з гендиректором компанії Apple Тімом Куком та обговорила відкриття Apple Store в Україні, повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

За словами Федорова, головним завданням української сторони було домовитися про те, щоб усі сервіси компанії Apple були доступні українцям.

Сервіси Apple

Одним із пунктів обговорення була можливість створення україномовної версії голосового помічника Siri. Також найближчим часом українські користувачі Apple Watch зможуть користуватися функцією ЕКГ.

Telegram Logo

Крім того, сторони обговорили створення компанією Apple датацентру для сервісів iCloud в Україні. Наприклад, такий центр є в Данії. Також делегація з України запропонувала компанії створити українську музичну редакторську команду Apple Music.

Перепис населення

Федоров зазначив, що Мінцифри хоче використовувати інноваційні підходи та залучати діджитал-інструменти для перепису населення. І оскільки Apple вже має успішний кейс з перепису населення в одному з штатів, Україна може перейняти передовий досвід компанії.

Освіта в Україні

Сторони домовилися про можливу співпрацю у сфері освіти — про навчання програмуванню школярів та студентів університетів. Є наміри запропонувати освітні програми й ветеранам АТО, сфері охорони здоров'я, вчителям шкіл, здійснити комп'ютеризацію шкіл.

Також представники української делегації на чолі з президентом Володимиром Зеленським презентували проєкт податкової системи для IT-галузі «Дія City». Розповіли вони і про досвід впровадження в нашій країні перших у світі цифрових паспортів.

Коментарі

Всі новини