Facebook Pixel

«Антонов» відкрився в Канаді: випускатиме там українські літаки

У канадській провінції Квебек створили компанію «Антонов-Канада» для просування на міжнародних ринках літаків «Антонов». Зокрема, там планують організувати кінцеву збірку літаків моделі Ан-74ТК-200, повідомила пресслужба компанії Capital Hill Group.

Кінцева збірка літаків проводитиметься на виробництвах в Україні та Канаді. Наразі йде проєктування модифікацій, адже проєкт готують за критеріями сертифікації Канадського авіаційного управління.

«Антонов-Канада» займатиметься організацією співпраці та налагодженням роботи конструкторського бюро з досліджень і розробок, на основі яких виготовляється модель літака для льотних випробувань.

У компанії вважають, що найперспективнішою для реалізації цієї мети є модель літака Ан-74ТК-200. Ця модель призначена для перевезення 52 пасажирів, вантажів вагою до 10 тонн. Крім того, такий літак може здійснювати змішані пасажирські та вантажні перевезення на міжнародних повітряних маршрутах короткої та середньої дальності.

Також перевагою літака є те, що він може працювати в особливо суворих умовах експлуатації. Однак літаки все ще залежні від використання значної кількості російських компонентів. Крім того, їхня невідповідність сучасним вимогам не дозволяє отримати сертифікацію на європейських і американських ринках.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉