Facebook Pixel

Апеляція залишила нардепа Миколу Тищенка під домашнім арештом

3 липня Київський апеляційний суд підтвердив домашній арешт народному депутату Миколі Тищенку. Політик намагався оскаржити рішення суду від 25 червня, пов’язане з можливою організацією нападу на ексвійськового.

Про це повідомляє «Громадське».

Адвокати Тищенка наполягали, що підозра політику є необґрунтованою. Натомість прокурор заявив, що контраргументів сторона нардепа не надала. Зокрема про підтвердження існування ТСК по ботофермах.

Напад на ексвійськового підрозділу Kraken: подробиці

20 червня у Дніпрі люди у формі затримали ексспівробітника спецпідрозділу Kraken ГУР Дмитра Павлова. Пізніше, за даними слідства, виявилось, що це так звані охоронці нардепа Тищенка. Спочатку Тищенко заперечив свою причетність до нападу, однак у суді зізнався, що він перебував недалеко від місця подій.

Quote«Молодий хлопець, один ішов з коляскою. І вони зухвало мене почали ображати. Казати «ей, слухай ти, голова». Матюкались на мою адресу. Я зреагував, казав, проходьте, тут ідуть слідчі дії. Вони як один по телефону, як по команді почали мене знімати і знімати мою помічницю і робити булінг», — розповів Тищенко.

25 червня Генеральний прокурор України оголосив про підозру народному депутату.Того ж дня правоохоронці провели у Тищенка обшук. У той же день звільнили з роботи поліцейського Богдана Писаренка з Києва, який ймовірно брав участь у затриманні і побитті ексвійськового підрозділу «Кракен».

26 червня Печерський районний суд Києва заарештував ще одного ймовірного нападника на ексвійськового, Костянтина Цуберу.

Найгучніші скандали, пов'язані з Миколою Тищенком.

Подякувати 🎉