З нагоди Всесвітнього дня меланоми, який традиційно відзначають у травні, у медичні мережі «Добробут» з 12 по 18 травня можна буде пройти безоплатний огляд родимок, що допоможе виявити меланому і рак шкіри.
Про це йдеться в пресрелізі, який отримав .
Де можна перевіритися на меланому
Меланома – один із найагресивніших типів злоякісних новоутворень. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, за останнє десятиліття кількість нових випадків цього захворювання зросла на 27%.

Крім того, дослідники прогнозують подальше зростання – на понад 50% на 2040 рік у порівнянні з 2020-м.
З 12 по 18 травня всі охочі зможуть пройти безоплатний огляд родимок в одному з медичних центрів «Добробут», крім багатопрофільних лікарень на вулиці Сім’ї Ідзиковських, 3 і проспекті Миколи Бажана, 12А та центру косметології та дерматології на вулиці Юлії Здановської, 71Г.

Де безоплатно перевірити, чи безпечні ваші родимки . Фото: «Добробут»
Для попереднього запису на огляд потрібно зателефонувати до контакт-центру за номерами:
(097) 495 2888,
- (050) 495 2888,
- (044) 495 2888.
Керівниця напряму онкології медичної мережі «Добробут» Марія Кукушкіна зазначила, що меланома — один із найагресивніших видів раку шкіри, але водночас і один із тих, які можна виявити на ранньому етапі при звичайному огляді.
Вона каже, що окрім чекапів шкіри, варто дотримуватися базових правил «сонячної безпеки».
«Часто ми не замислюємось про сонцезахист у щоденному житті — коли йдемо пішки на роботу, гуляємо з дитиною чи п’ємо каву на терасі. Але саме такі звичні моменти і є тими, коли шкіра потребує захисту найбільше. Дослідження показують: до 90% випадкам меланоми та інших видів раку шкіри можна запобігти за допомогою регулярного використання сонцезахисних засобів», – розповіла Кукушкіна.
Нагадаємо, у 2024 році медичний центр «Добробут» заробив 3,34 млрд грн, що становить чверть загального доходу десятки лідерів серед медичних компаній.
Головне від The Page
Дякуємо, що підписалися на The Page.
Буде гаряче!
Раз на тиждень ми будемо відправляти вам найцікавіші редакційні матеріали.
Я погоджуюсь з політикою конфіденційності
Читайте також
Практичний кейс трьох українських компаній, які працевлаштовують людей з інвалідністю
Угода про надра між Україною та США: перші юридичні висновки та потенційні наслідки
Закон №4337-IX: як нові вимоги до перевізників змінять ринок автоперевезень в Україні