В IKEA пояснили, чому в Україні ціни на товари вище, ніж в інших країнах

В IKEA розповіли, чому в українському онлайн-магазині ціни вищі, ніж у країн-сусідів. Фото: pexels.com

В IKEA розповіли, чому в українському онлайн-магазині ціни вищі, ніж у країн-сусідів. Фото: pexels.com

Кінцеві ціни на товари, запропоновані на момент запуску онлайн-магазину IKEA в Україні, обумовлені наступними факторами: обсягами, імпортними митами, коливаннями валюти, транспортними витратами, поточними ринковими умовами та іншим. Так у пресслужбі компанії пояснили The Page ціни, які є вищими, ніж у країн-сусідів.

Quote«Ми продовжуватимемо наполегливо працювати над тим, щоб у майбутньому запропонувати нижчі ціни на нашу продукцію та послуги», — зазначили в IKEA.

Варто зауважити, що на польському сайті IKEA матрац «Ховог» коштує майже 5,7 тис. грн (в еквіваленті), на російському — 3,6 тис. грн, а в Україні — 6,5 тис. грн. Така ж ситуація і з диваном «Фріхетен». У Польщі він коштує майже 9,5 тис. грн, в Росії — 8 тис. грн, а українцям він обійдеться в 11 тис. грн. Варто також зазначити, що ціни на невеликі товари (декор та інше) не дуже відрізняються.

Контекст. Уперше IKEA оголосила про намір вийти на український ринок наприкінці 2017 року.

Telegram Logo

Спочатку перший магазин в Україні у новому форматі city store компанія збиралася відкрити в столичному ТРЦ Ocean Mall, запуск якого було заплановано на вересень. Проте в березні 2019 року стало відомо про те, що відкриття ТРЦ відкладається через затримку будівництва об'єкта.

У липні минулого року IKEA запустила вебсайт для українських покупців. Компанія також оголосила про набір 100 співробітників до свого першого магазину міського формату в Києві. На початку грудня 2019 року відкриття фізичного магазину компанії знову відклали, але пообіцяли навесні 2020 року запустити онлайн-магазин.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Нещодавно стало відомо про те, що процес завантаження каталогу товарів на офіційний сайт із зазначенням цін уже почався. Проте купити товари тоді було не можна. Інтернет-магазин IKEA офіційно запустила 14 травня.


Мережу в Україні розвиває «IKEA Південно-Східна Європа», яка є частиною IKEA Group (Ingka Holding B. V.). У компанії також є роздрібний бізнес IKEA в Хорватії, Сербії, Румунії та Словенії.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини