Facebook Pixel

Відпочинок під час пандемії: куди поїхати з України взимку

Подорожі

Тури на море взимку-2021. Занзібар. Фото: pixabay

Тури на море взимку-2021. Занзібар. Фото: pixabay

Взимку розпочнеться новий сезон відпусток. Для зимового відпочинку хорошим варіантом зазвичай є горнолижні курорти, проте через пандемію COVID-19 для українців залишаються закритими країни Євросоюзу.

Однак якщо ви не любите лиж й хочете потрапити до літа, можна попри коронавірус вирушити до Єгипту, ОАЕ, Танзанії, Домінікани або на Мальдіви.

The Page розбиралося, куди та за якою ціною можна поїхати взимку 2021 року.

Зимові тури до Єгипту 2021

Найпопулярнішим місцем для туризму взимку залишається Єгипет. Країна фараонів пропонує відпочинок біля моря цілий рік, а взимку ціни нижчі, ніж влітку. Крім того, зараз навіть можна придбати гарячі путівки з вильотом у січні за досить демократичними цінами.

Влітку вартість турів до Єгипту до тризіркових готелів починалася від $300 за людину. Зараз же за таку саму ціну або навіть дешевше можна знайти тури до чотиризіркових готелів.

Скільки коштує путівка до Єгипту взимку

Скільки коштує путівка до Єгипту взимку

Відпочинок у п'ятизірковому готелі дорожчий за тур до чотиризіркового приблизно на $50. Водночас тур до тризіркового готелю може коштувати навіть $250 за людину. Майже всі готелі стандартно гарантують наявність інтернету в готелі або номері та обслуговування за системою «все включено». У деяких готелів є власні піщані пляжі.

Куди поїхати взимку-2021

Куди поїхати взимку-2021

Варто зазначити, що такі тури також доступні в листопаді та грудні, а їхня вартість ще нижча, ніж у січні. Зараз у тризірковому готелі можна відпочити навіть за $150 за людину.

Для відпочинку в Єгипті потрібно пред'явити заперечний тест на коронавірус. Також можна пройти тестування й на самому курорті.

Зимові тури до ОАЕ 2021

Популярним напрямком для відпочинку взимку є й Об'єднані Арабські Емірати. Звісно, відпочинок в ОАЕ дорожчий, ніж у Єгипті. Тур до чотиризіркового готелю на сім днів для двох коштуватиме приблизно $930. Однак готелі пропонують лише сніданки, отже, варто передбачити додаткові витрати на їжу під час відпочинку. Тур до тризіркового готелю коштуватиме приблизно $850.

Відпочинок у ОАЕ взимку-2021

Відпочинок у ОАЕ взимку-2021

Відпочинок у п'ятизірковому готелі обійдеться приблизно в $1100 залежно від курорту, який ви оберете. Однак варто пам'ятати, що в Абу-Дабі доведеться дотримуватися обов'язкового 14-денного карантину.

Для відпочинку в інших містах Еміратів обов'язковим є заперечний тест на коронавірус, зроблений максимум за 96 годин до вильоту. Крім того, результати тесту мають бути в оригіналі, завірені мокрою печаткою й перекладені англійською.

По прильоті до ОАЕ також доведеться заповнити електронну декларацію здоров'я.

Зимові тури в Танзанію 2021

Відкритою для українців також залишається Танзанія, яка навіть у пандемію коронавірусу відкрила свої кордони для туристів. Основним туристичним місцем у Танзанії є Занзібар. Країна розташована в Африці, тому взимку там завжди тепло. Найдешевший тур до Занзібара обійдеться приблизно в $670 за людину.

Тури до Танзанії взимку-2021

Тури до Танзанії взимку-2021

Готелі не пропонують обслуговування за системою «все включено», тому доведеться передбачити додаткові кошти на харчування. Тур до чотиризіркового готелю на вісім днів обійдеться приблизно в $1120 за людину.

А відпочинок у п'ятизірковому готелі — приблизно $1300 за людину, однак можна знайти гарячі тури, де ціна є значно нижчою — $800-1100 за людину. Ще дешевше пропонують гарячі тури в листопаді та грудні 2020 року.

Варто зазначити, що для в'їзду до Танзанії доведеться надати заперечний результат тесту на коронавірус, однак дотримуватися карантину не потрібно.

Зимові тури до Домінікани 2021

Якщо ж ви мріяли про острови Карибського басейну, то навіть під час пандемії коронавірусу є можливість відпочити в Домініканській Республіці. Ця країна розташовна на одному острові з Гаїті. Крім цікавих історії та архітектури, вона відома своїми пляжами та тропічними лісами.

Відпочинок у тризірковому готелі на сім днів для двох коштуватиме приблизно $2300. Тур на десять днів до чотиризіркового готелю коштуватиме щонайменше $2500 на двох, однак усе залежатиме від міста та готелю.

Тури до Домінікани взимку-2021

Тури до Домінікани взимку-2021

Тижневий відпочинок у п'ятизірковому готелі коштуватиме приблизно $2700-2900 на двох. Приємною новиною є те, що готелі здебільшого пропонують обслуговування за системою «все включено», тому витрачати додаткові кошти на їжу не доведеться.

Варто зазначити, що в аеропорту Домінікани доведеться надати заперечний тест на коронавірус.

Зимові тури на Мальдіви 2021

Також популярним напрямком для туризму взимку є Мальдівські острови. Це ідеальне місце для спокійного відпочинку на березі Індійського океану. Мальдіви знамениті своїми пляжами, а середня температура впродовж року там на рівні 27-28 градусів.

Відпочинок у п'ятизірковому готелі на Мальдівах коштуватиме приблизно $3800-4000 за двох. Однак варто зазначити, що ціна залежатиме від того, який тип харчування пропонує готель, та від номера.

Тур на Мальдіви взимку-2021

Тур на Мальдіви взимку-2021

Відпочинок у чотиризірковому готелі на шість днів коштуватиме для двох приблизно $3000. У тризірковому готелі вдвох можна відпочити за $2500. Зазвичай готелі пропонують лише сніданок або сніданок і вечерю, тож варто передбачити додаткові витрати.

Для відпочинку на Мальдівах доведеться показати заперечний результат тесту на коронавірус, якому не більш як три доби.

Зброя для контрнаступу: чим особливі штурмовики Су-25 Політика

Зброя для контрнаступу: чим особливі штурмовики Су-25

Українські музеї під час війни: як їх відновлюють і рятують експонати Стиль життя

Українські музеї під час війни: як їх відновлюють і рятують експонати

На які пільги мають право українські військові Погляди

На які пільги мають право українські військові