Facebook Pixel

Топ-5 TikTok українських політиків

Життя

TikTok набирає популярності. Бум припав на час карантину: люди сиділи вдома, нудьгували, і жартівливі відео стали свого роду розрядкою. Так підліткова соцмережа подорослішала, і до TikTok підтягнулися політики. Їм це вигідно з усіх боків: це реклама, можливість показати себе по-новому, а також робота на майбутнє, адже тут їх помітять і запам'ятають молоді виборці. The Page зібрало свій топ-5 кращих TikTok-акаунтів українських політиків.

Фото: Kon Karampelas / Unsplash

Фото: Kon Karampelas / Unsplash

Найпопулярніший TikTok у Віталія Кличка. У мера Києва понад 35 тисячі передплатників і більш як 136 тисяч лайків. Саме він ввів моду на TikTok-відео серед українських політиків. Перше відео Кличко записав наприкінці минулого року — це було привітання з Різдвом. Свій обліковий запис він веде з гумором: на честь відкриття Шулявки заспівав пісню, сам підстригся на карантині під мелодію Corona Virus, покатався на каруселі під модний трек August, потренувався під музику до фільму «Рокі», погодував жирафа й бегемота в Київському зоопарку, привітав із днем народження Джоан Роулінг у стилі фільмів про Гаррі Поттера. Найпопулярнішим став березневий ролик, де Віталій з'явився у футболці з написом Quentin Karantino. Тоді саме починався карантин — тож це відео переглянули 429 тисяч осіб.

Your browser doesn't support HTML5 video.


  • Олег Ляшко

Олег Ляшко з'явився в TikTok у травні. Перше відео було епічним. Політик на тлі лісу звернувся до передплатників: «Привіт! Ну що, скотиняки, не ждали? А я тут!» Ляшко у своєму акаунті часто показує сім'ю й домашніх улюбленців. І любить співати пісні: у його виконанні можна почути «Червону руту», «Я піду в далекі гори», «Хрещатик», «Погоду в домі» українською. Решта — поїздки по Україні, інтерв'ю, зустрічі з виборцями. А ще він качає прес і танцює. З екзотичного — відео, де Олег Ляшко готує обід, одягнувши фартух на голе тіло.

Your browser doesn't support HTML5 video.


  • Дмитро Дубілет

Дмитро Дубілет завів TikTok на карантині. Почав із трендового відео під пісню Choices, де потрібно було відповідати на різні питання «так» чи «ні». У нього лише три ролики, але всі їх знято красиво та зі знанням справи: тут використовуються TikTok-ефекти й відповідна музика.

Your browser doesn't support HTML5 video.


  • Олексій Гончаренко

Правильний TikTok для правильної аудиторії. У своїх відео депутат Гончаренко відповідає на запитання підлітків. Що відповісти вчителю, який виганяє тебе з класу; чому дзвінок не для вчителя; чи можна знімати вчителя на відео; чи можуть розсаджувати дітей у класі; що робити, якщо тебе булять; чи можна ходити до школи з кольоровим волоссям? Акаунту Гончаренко лише місяць, у нього понад 13 тисяч передплатників. І, ймовірно, за дітьми вже підтягнулися батьки, бо пішли питання про побори в школі, зарплату депутата і про те, скільки коштує обід у їдальні Верховної Ради.

Your browser doesn't support HTML5 video.


Кандидатка в мери Києва Ірина Верещук вирішила позмагатися з Віталієм Кличком ще й у TikTok. Днями PR-фахівці, що працюють із пані-мером, запустили перший ролик у популярному тренді, де герої переодягаються після клацання. Верещук звертається до чинного мера: мовляв, як же ви будете вести місто, якщо навіть TikTok вести не можете. А потім показує, як треба, змінюючи діловий костюм на жовтий дощовик із зеленою парасолькою. В інших роликах Ірина Верещук влаштувала жартівливу фотосесію й переслідувала чоловіка, який кинув папір повз урни для сміття. Уже з'явилися меми, де її порівняли з героєм фільму «Воно», але все-таки акаунт помітили.

Your browser doesn't support HTML5 video.

Ейджизм по-українськи: чому молодь та людей старшого віку не беруть на роботу Життя

Ейджизм по-українськи: чому молодь та людей старшого віку не беруть на роботу

Завидні наречені — 2020. Топ-10 холостяків України Життя

Завидні наречені — 2020. Топ-10 холостяків України

У Києві відкрилася виставка до 80-х роковин трагедії Бабиного Яру Життя

У Києві відкрилася виставка до 80-х роковин трагедії Бабиного Яру