Facebook Pixel

Що ховається за позначкою «натуральна косметика»?

Краса

Фото надано партнером

Фото надано партнером

Весь світ намагається зараз рухатися в напрямку екологічності. Ми віддаємо перевагу паперовій упаковці, шопперам (сумки із тканини), авоськам тощо. В містах з’являються пункти, в які можна віднести різні види токсичних відходів, наприклад, батарейки або термометри. Так, навкруги дуже часто і голосно говорять про стан екології нашої планети. Подекуди це може навіть набридати, але саме ці дослідження, заклики та буденні розмови спонукають нас до позитивних змін.

Отже, механізм запущено. Та чимало людей різного віку на фоні піклування про природу мають бажання і самим споживати якісні продукти. Маємо на увазі продукти у широкому сенсі цього слова. Починаючи від їжі та води, до побутових і косметичних засобів. Останні є окремою темою для обговорення. Саме її ми сьогодні хочемо торкнутися.

Що таке натуральна косметика? Чи завжди вона екологічна? Яка різниця між натуральною і органічною косметикою? Усі ці питання дуже поширені зараз. Адже тенденція на екологічність є, але не зовсім зрозуміло, як саме це працює на сучасному б’юті-ринку. Зазначимо — сумніви тут небезпідставні. Чудово, що ми хочемо врятувати планету, але не варто втрачати критичне мислення. На ряду з тим, скільки з’явилось виробників дійсно якісної і дійсно (наголошуємо) натуральної продукції, але тих, хто думає в першу чергу про прибуток будь-якою ціною, також чимало.

Telegram Logo

Справа в тому, что натуральною має право називатися навіть та косметична продукція, яка містить хоч один природний компонент у будь-якій кількості. При цьому в складі засобу можуть бути шкідливі парабени, мінеральні олії, синтетичні барвники, ароматизатори і т.д. Коли ми маємо на увазі косметику, що не містить вищевказаних інгредієнтів, точніше буде називати її органічною. Аби отримати право на подібну відмітку необхідно пройти певну сертифікацію. Органічна косметика дійсно є безпечною, не тестується на тваринах і не шкодить навколишньому середовищу. Та є одна особливість, яку краще знати заздалегідь, щоб не розчаровуватися потім. Полягає вона в тому, що органічна косметика має накопичувальний ефект. Тобто вражаючого результату від першого використання очікувати не слід. Проте дія таких засобів довготривала, на відміну від синтетичних, так як натуральні компоненти працюють на більш глибокому рівні.

Приведемо цілком конкретний приклад дійсно натуральної косметики — це польський бренд ASOA. Заснували компанію Ася і Бартек, які закохані у свою справу. Компоненти для засобів їх спеціалісти ретельно відбирають і привозять з Африки та Індії. Засновники особисто тестують продукцію, яка також обов’язково проходить необхідні дерматологічні дослідження. Дізнатися про асортимент ASOA та кожен продукт окремо можна в інтернет-магазині високоякісної косметики Cosibella.com.ua.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Тренди здорового харчування 2021: як поєднати смачне з корисним Краса

Тренди здорового харчування 2021: як поєднати смачне з корисним

Як нафарбуватися під маску Краса

Як нафарбуватися під маску

Альтернатива люксу. Найкраща недорога декоративна косметика для обличчя Краса

Альтернатива люксу. Найкраща недорога декоративна косметика для обличчя