Facebook Pixel

Сонце у флаконі. Топ-5 літніх ароматів

Краса

Фото: James Day / Unsplash

Фото: James Day / Unsplash

The Page вибрало аромати, які пахнуть літом

  • Diptyque — Philosykos
Фото: Diptyque

Фото: Diptyque

Diptyque Philosykos

Якщо згадати літні аромати, мабуть, першим на думку спадає Philosykos. Референсом став сувенір із Греції. Засновники марки привезли звідти коробку з усякою всячиною: камінням з афінського Акрополя, галькою з Трої, шматочками кераміки з Мікен, черепашками й висушеним листям фіги. Так з'явився аромат фігового дерева з нотами зеленого листя, солодких плодів і нагрітої на сонці деревини.

Ціна: 4762 грн.


  • Juliette has a gun — Lipstick Fever
Фото: Juliette has a gun

Фото: Juliette has a gun

Juliette has a gun Lipstick Fever

Juliette has a gun — марка Романо Річчі, правнука дизайнерки Ніни Річчі. Його дідусь Роберт створив класичну композицію L'Air du Temps. Романо ж вигадує сучасні аромати. Новинку Lipstick Fever надихнули розчерк червоної помади та поцілунки. Парфумери сфокусувалися на ароматах, якими зазвичай пахне помада. У хід пішли ноти ірису, фіалки, малини. Їх підкреслили солодкою ваніллю і яскравими пачулями, а також додали сюди теплий деревний акорд.

Ціна: 2960 грн.

  • Goutal Paris — Eau d'Hadrien
Фото: Goutal Paris

Фото: Goutal Paris

Goutal Paris Eau d'Hadrien

У марки Annick Goutal стався ребрендинг. Тепер вона називається по-новому — Goutal Paris. Композиції залишилися колишніми — такими, як їх задумала Аннік Гуталь. В оновленому флаконі можна знайти й літній бестселер Eau d'Hadrien з нотами сицилійського лимона, цитрона, грейпфрута, мандарина, бергамота, іланг-ілангу та кипариса. Це атмосферний аромат — уявіть собі спекотний літній день, ви у Тоскані, в тіні лимонних дерев, де читаєте роман «Адріанові спогади».

Ціна: 3063 грн.

  • Chanel — Gabrielle Chanel
Фото: Chanel

Фото: Chanel

Chanel Gabrielle Chanel

Gabrielle Chanel надихнула яскрава жінка — Габріель Шанель. Його задумано як аромат сонця — так, ніби шкіри торкнулися сонячні промені. Для того щоб створити це враження, парфумер Олів'є Польж об'єднав чотири білі квітки: туберозу з Грасса, жасмин, іланг-іланг і флердоранж. А дизайнери Chanel розробили «сонячний» флакон — прозорий, невагомий, наповнений світлом.

Ціна: 2028 грн.

  • Gucci — Memoire d'une Odeur
Фото: Gucci

Фото: Gucci

Gucci Memoire d'une Odeur

Аромат із головною нотою римської ромашки в обрамленні індійського жасмину, мускусу, сандалу, кедра і ванілі. Gucci винесли його в окрему ольфакторну групу — Memoire d'une Odeur став першою мінеральною ароматичною композицією. Парфумер Альберто Морільяс називає так повітряні прозорі аромати, які викликають емоції. Наприклад, запах ромашки нагадує дитинство, канікули й літні вечори у колі сім'ї.

Ціна: 3446 грн.

Джіджі Хадід знялася у фотосесії української фотографки для журналу In Style Життя

Джіджі Хадід знялася у фотосесії української фотографки для журналу In Style

Голлівудські актори з'явилися на обкладинках випуску з номінантами на «Оскар» Vanity Fair Життя

Голлівудські актори з'явилися на обкладинках випуску з номінантами на «Оскар» Vanity Fair

Санкції від важкого люксу: LVMH, Kering, Hermes та Chanel закривають магазини в Росії Мода

Санкції від важкого люксу: LVMH, Kering, Hermes та Chanel закривають магазини в Росії