Facebook Pixel

Санкції від важкого люксу: LVMH, Kering, Hermes та Chanel закривають магазини в Росії

Мода

Вторгнення Росії в Україну призвело до масових санкцій проти країни-агресора. До компаній, що оголосили бойкот РФ, приєдналися люксові гіганти.

Концерн LVMH, куди входять такі марки як Louis Vuitton, Dior, Kenzo, Givenchy, Loewe та інші, тимчасово закриває всі магазини в Росії – їх там понад 120 штук. Усі вони закриються з неділі, щоправда, компанія продовжить виплачувати зарплату своїм 3500 працівникам у країні.

Про тимчасове закриття бутіків у РФ заявила і компанія Hermes. «Ми глибоко стурбовані ситуацією в Європі в даний час, з жалем ухвалили рішення тимчасово закрити наші магазини в Росії та призупинити всю нашу комерційну діяльність із вечора 4 березня. Ми продовжимо підтримувати наші місцеві команди», — оголосили представники компанії в мережі LinkedIn.

Також з ринку Росії йде Chanel: «Ми вирішили тимчасово поставити на паузу бізнес у Росії. Ми більше не доставляємо товари до Росії, закриваємо бутіки і вже припинили електронну комерцію».

У п'ятницю ввечері про те, що йде з РФ, заявив концерн Kering, який володіє марками Gucci, Saint Laurent, Bottega Veneta, Balenciaga, Alexander McQueen, Brioni. «Через побоюваннями щодо поточної ситуації в Європі, Kering тимчасово закриває свої магазини в Росії. Ми продовжуватимемо підтримувати місцеві команди та уважно стежити за розвитком ситуації», — йдеться в офіційній заяві.

Фото на обкладинці: Nelson Ndongala / Unsplash

Франсіс Куркджан став головним парфумером Dior Краса

Франсіс Куркджан став головним парфумером Dior

Bvlgari представив нові моделі годинників на LVMH Watch Week 2022 Мода

Bvlgari представив нові моделі годинників на LVMH Watch Week 2022

Новим амбасадором Loewe став китайський актор Лео Ву Лей Мода

Новим амбасадором Loewe став китайський актор Лео Ву Лей