Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Chloé запускає інструмент для контролю соціальної відповідальності

Мода

Французький будинок моди Chloé створює інструмент для розрахунку соціального впливу сталого розвитку. Спеціальну модель розробили для надання конкретних даних про умови праці в масштабах усієї галузі, пише WWD.

Quote«Коли ми говоримо про соціальний вплив, у нас є жорстка система вимірювання відповідності вимогам, але ми не маємо інструменту, щоб сказати, що ми надаємо позитивний соціальний вплив і здатні змінити життя людей. Ми вирішили створити наш власний інструмент, яким ділитимемося як відкритим вихідним кодом», — розповіла директорка зі сталого розвитку Chloé Од Вернь.

В основу інструменту соціальної ефективності лягло шість показників: гендерна рівність, прожитковий мінімум, різноманітність та інтеграція, навчання, добробут та якість роботи. Крім того, цей інструмент враховуватиме не лише прямий вплив компанії, але й діяльність постачальників на різних рівнях.

Інструмент розробляють разом із вченими Французького інституту моди та Національної консерваторії мистецтв Франції. Його остаточну версію планують представити на початку 2023 року.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Зображення на обкладинці: Instagram/Chloe

Коментарі

Met Gala 2022: ніжно-жовтий — головний колір сезону

Kalush Orchestra на бірюзовій доріжці: як минула церемонія відкриття «Євробачення-2022»

У чому відсвяткувати День вишиванки: огляд пропозицій