Facebook Pixel

Chloé запускає інструмент для контролю соціальної відповідальності

Мода

Французький будинок моди Chloé створює інструмент для розрахунку соціального впливу сталого розвитку. Спеціальну модель розробили для надання конкретних даних про умови праці в масштабах усієї галузі, пише WWD.

Quote«Коли ми говоримо про соціальний вплив, у нас є жорстка система вимірювання відповідності вимогам, але ми не маємо інструменту, щоб сказати, що ми надаємо позитивний соціальний вплив і здатні змінити життя людей. Ми вирішили створити наш власний інструмент, яким ділитимемося як відкритим вихідним кодом», — розповіла директорка зі сталого розвитку Chloé Од Вернь.

В основу інструменту соціальної ефективності лягло шість показників: гендерна рівність, прожитковий мінімум, різноманітність та інтеграція, навчання, добробут та якість роботи. Крім того, цей інструмент враховуватиме не лише прямий вплив компанії, але й діяльність постачальників на різних рівнях.

Інструмент розробляють разом із вченими Французького інституту моди та Національної консерваторії мистецтв Франції. Його остаточну версію планують представити на початку 2023 року.

Зображення на обкладинці: Instagram/Chloe

Фільми, серіали та TV: топ-7 найкращих онлайн-кінотеатрів в Україні Життя

Фільми, серіали та TV: топ-7 найкращих онлайн-кінотеатрів в Україні

Топ-7 ґаджетів для спорту та фітнесу Життя

Топ-7 ґаджетів для спорту та фітнесу

Як золота рибка. Закордонні тури для українців подорожчали вдвічі Життя

Як золота рибка. Закордонні тури для українців подорожчали вдвічі