Facebook Pixel

Kalush Orchestra представить Україну на «Євробаченні-2022»

Життя

Гурт Kalush Orchestra представить Україну на міжнародному пісенному конкурсі «Євробачення-2022». Таке рішення ухвалили на засіданні оргкомітету національного відбору на «Євробачення», повідомляє «Суспільне».

«Ми вдячні кожному, хто підтримував нас під час фіналу нацвідбору на «Євробачення-2022» та віддав нам перше місце в SMS-голосуванні. Обіцяємо кожному українцю, що виправдаємо ваш вибір. У важкі часи для нашої країни ми маємо знову заявити про себе на весь світ. Тому ми готові гідно представити Україну перед усією Європою», — заявив фронтмен гурту Олег Псюк.

16 лютого оргкомітет дискваліфікував переможницю нацвідбору Аліну Паш за те, що вона подала оргкомітету фальшиву довідку про перетин кордону України з окупованим Кримом у серпні 2015 року.

Через це організатори відбору вирішили звернутися до Kalush Orchestra, який у фіналі конкурсу посів друге місце. Журі поставили гурту за виступ 6 балів, водночас глядачі віддали йому максимальну оцінку — 8 балів.

Цьогоріч «Євробачення» відбудеться в італійському місті Турин на арені Pala Olimpico. Півфінали пройдуть 10 і 12 травня, великий фінал — 14 травня.

Нагадаємо, що тут ми написали, коли пройде «Євробачення-2022», де його дивитися і як голосувати.

Зображення на обкладинці: instagram.com/suspilne.eurovision

Культовий спектакль «Сто тисяч» з Бенюком з’явився онлайн на платформі Dramox Життя

Культовий спектакль «Сто тисяч» з Бенюком з’явився онлайн на платформі Dramox

Фільм «Будинок «Слово». Нескінчений роман» вийде в прокат 9 травня Життя

Фільм «Будинок «Слово». Нескінчений роман» вийде в прокат 9 травня

До Песаха 2024 в Україні вийшов перший друкований переклад Гаґади українською Життя

До Песаха 2024 в Україні вийшов перший друкований переклад Гаґади українською