Facebook Pixel

«Євробачення-2022»: організатори назвали місце та дати проведення конкурсу

Життя

Господарем «Євробачення» у 2022 році стане італійське місто Турин. Великий фінал відбудеться на арені PalaOlimpico у суботу, 14 травня. Півфінали — 10 та 12 травня.

«Турин — ідеальне місто-господар для проведення 66-го конкурсу «Євробачення». Це буде перший за останні 30 років пісенний конкурс «Євробачення», який відбудеться в Італії, і разом з нашим мовником-організатором «Rai» ми вирішили зробити його особливим», — заявив виконавчий директор конкурсу Мартін Остердаль.

Він додав, що PalaOlimpico гідно витримав навантаження Олімпійських ігор 2006 року, і стане ідеальним місцем для конкурсу.

Арена PalaOlimpico в Турині. Фото: Pala Alpitour

Арена PalaOlimpico в Турині. Фото: Pala Alpitour

«Ми щасливі, що в Турині відбудеться черговий випуск «Євробачення» — міжнародного фестивалю, який любить величезна аудиторія в кожній країні. Завдяки чудовій перемозі «Måneskin», конкурс повертається до Італії через 31 рік, у місто, що має всі характеристики для проведення такого престижного заходу», — поділився генеральний директор італійської телекомпанії «Rai» Карло Фуортес.

Турин стане третім містом в Італії, де відбудеться пісенний конкурс. Раніше «Євробачення» вже приймали Неаполь (1965) та Рим (1991).

Україна пройшла у фінал «Євробачення-2022» Життя

Україна пройшла у фінал «Євробачення-2022»

«Євробачення-2022»: хто переміг у другому півфіналі Життя

«Євробачення-2022»: хто переміг у другому півфіналі

Київ, Луцьк чи інша країна? Де Україна планує проводити «Євробачення-2023» Життя

Київ, Луцьк чи інша країна? Де Україна планує проводити «Євробачення-2023»