Facebook Pixel

Топ-3 найкращих серіалів про юристів

Життя

Попри всю серйозність професії юриста серіали про них зазвичай легкі й комедійні. До того ж вони досить популярні не лише з-поміж правників, про що свідчать їхні рейтинги. The Page пропонує свою добірку найкращих серіалів про юристів.

«Краще подзвоніть Солу»

«Краще подзвоніть Солу» – «молодший брат» серіалу Вінса Гіллігана «Пуститися берега» (Breaking Bad). Події комедійно-драматичного телешоу розгортаються у 2002 році в місті Альбукерке й розповідають про життя Сола Ґудмена – хитрого і пронирливого юриста, який саме збирається відкрити власне адвокатське бюро. Він спеціалізується на кримінальних справах і не гребує переступати закон заради власної вигоди.

Фото: кадр із серіалу «Краще подзвоніть Солу».

Фото: кадр із серіалу «Краще подзвоніть Солу».

Критики високо оцінили «Сола», назвавши його хорошим прикладом того, як треба створювати приквели, що перевершують очікування. А дехто вважав серіал навіть кращим за його попередника. У вересні 2019 року The Guardian віддав «Солу» 48-ме місце в рейтингу 100 найкращих телевізійних шоу XXI століття. А у 2021 році серіал посів 27-му сходинку в списку 100 найвидатніших телешоу всіх часів за версією Empire.

Серіал наразі складається з п'яти сезонів і 50 серій. У січні 2020 року його продовжили на шостий сезон, який, за словами творців, стане останнім.

«Форс-мажори»

Головні герої «Форс-мажорів» — один із найуспішніших нью-йоркських юристів Харві Спектр і його новий асистент Майк Росс. Останній має унікальні здібності та феноменальну пам'ять. Та попри це він невдаха, якого вигнали з коледжу через шахрайство.

Зіркою серіалу свого часу стала Меган Маркл. Її героїня Рейчел Зейн з'являлася в семи сезонах серіалу, допоки у 2018 році Меган не вийшла заміж за принца Гаррі.

Фото: кадр із серіалу «Форс-мажори».

Фото: кадр із серіалу «Форс-мажори».

«Форс-мажори» – серіал-довгожитель, який має дев'ять сезонів і 134 серії. Він отримав позитивні відгуки як від критиків, так і від глядачів. З часу виходу у 2011 році «Форс-мажори» неодноразово номінували на кінопремії.

«Гарна дружина»

Юридична драма про Алісію Флоррік, дружину чиказького прокурора та матір двох дітей, вийшла на телеекрани ще 2009 року і протрималася впродовж семи сезонів.

Пітер, чоловік Алісії, потрапив в епіцентр сексуального скандалу, після чого опинився у в'язниці за звинуваченнями в корупції. Тож місис Флоррік доводиться самотужки забезпечувати сім'ю, повернутися на роботу і пригадати тонкощі професії юриста.

Фото: кадр із серіалу «Гарна дружина».

Фото: кадр із серіалу «Гарна дружина».

Критики лишали захоплені відгуки про «Хорошу дружину», а видання The New York Times писало, що серіал «випереджає своїх сучасників». Схвальні оцінки підтверджують і цифри: тільки за перші п'ять сезонів серіал і його акторський склад номінували на «Еммі» 35 разів.

Фільми, серіали та TV: топ-7 найкращих онлайн-кінотеатрів в Україні Життя

Фільми, серіали та TV: топ-7 найкращих онлайн-кінотеатрів в Україні

Топ-7 ґаджетів для спорту та фітнесу Життя

Топ-7 ґаджетів для спорту та фітнесу

Як золота рибка. Закордонні тури для українців подорожчали вдвічі Життя

Як золота рибка. Закордонні тури для українців подорожчали вдвічі