Facebook Pixel

Принц Гарі та Меган Маркл на обкладинці Time викликали хвилю критики

Життя

Американський журнал Time опублікував список 100 найвпливовіших людей світу. Найвпливовішими іконами стали принц Гаррі та Меган Маркл, однак це викликало хвилю критики в мережі. Крім того, деякі користувачі Twitter навіть почали робити меми з обкладинки журналу.

Принц Гаррі та Меган Маркл на обкладинці Time. Фото: Facebook / Time

Принц Гаррі та Меган Маркл на обкладинці Time. Фото: Facebook / Time

Time в короткому есе до обкладинки написав, що принц Гаррі та Меган Маркл потрапили в категорію «Ікони» завдяки своїй благодійній і безоплатній роботі.

Однак критика торкнулася не тільки їхніх особистостей, а й самого фото. Так, американський письменник, блогер і спікер Мет Уолш (Matt Walsh) написав у Twitter, що «Гаррі, присівши позаду своєї дружини, хапаючись за її плече, — ідеальний представник сучасного бета-самця».

Номінацію подружжя також розкритикувала письменниця й редакторка New York Times Морін Каллахан (Maureen Callahan).

«Найвпливовіше? Більше схоже на найбільш невпливове», — написала Каллахан.

За її словами, таке визнання тільки доводить, що журнали не мають більше жодного значення.

«Будь ласка, чи можете ви назвати хоча б одну реальну практичну програму, розгорнуту цими двома фальшивками, яка служила кому-небудь, крім них самих?» — написала редакторка.

Відреагував на світлину й головний критик королівської родини журналіст Пірс Морган. Він лаконічно поставив декілька емодзі, які сміються.

Водночас деякі відомі люди все-таки підтримали пару й досить позитивно висловилися про визнання їх цьогорічними іконами.

«Вони дають голос тим, у кого його немає, через засоби масової інформації», — написав шеф-кухар Хосе Андрес у короткому есе про цю пару.

За його словами, Гаррі та Меган разом із некомерційними партнерами йдуть на ризик, щоб допомогти нужденним громадам, пропонуючи психологічну підтримку чорношкірим жінкам і дівчаткам у США. Крім того, вони годують постраждалих від стихійних лих в Індії та країнах Карибського басейну.

Пару також підтримала американська письменниця й адвокатка Атіма Омара.

«Відмінне фото. Гаррі та Меган — пара з британської королівської родини, яка знайде спосіб зробити унікальний внесок більше, ніж якби вони залишалися членами «фірми», як вони її називають», — написала Омара у Twitter.

Як золота рибка. Закордонні тури для українців подорожчали вдвічі Життя

Як золота рибка. Закордонні тури для українців подорожчали вдвічі

Кросівки Майкла Джордана побили рекорд на аукціоні Sotheby's Мода

Кросівки Майкла Джордана побили рекорд на аукціоні Sotheby's

«Оскар-2022»: Кіноакадемія додала нову номінацію Життя

«Оскар-2022»: Кіноакадемія додала нову номінацію