Facebook Pixel

Вірджил Абло показав IKEA свою паризьку студію й розповів про її роботу

Мода

Шведська компанія IKEA провела свій перший цілодобовий онлайн-фестиваль, у рамках якого можна було завітати до будинків відомих дизайнерів, музикантів і художників. Зокрема, IKEA завітала до засновника бренду Off-White та креативного директора чоловічої лінії Louis Vuitton Вірджила Абло.

Вірджил Абло показав IKEA, як працює його студія. Фото: IKEA

Вірджил Абло показав IKEA, як працює його студія. Фото: IKEA

Модельєр показав свою паризьку студію й розповів про творчість. Абло зазначив, що 2020 рік змінив його ставлення до власної діяльності. За його словами, етичне ставлення до людей і думки про ставлення до Землі загалом стали основою його творчості.

Абло наголосив, що для нього важливо створювати щось кожен день, і це не обов'язково має бути одяг, це також можуть бути музика чи меблі.

До речі, модельєр працював разом з IKEA над створенням колекції меблів. Сам він схарактеризував дизайн меблів як «молодий погляд на історичний дизайн». Дизайн меблів також дає змогу замислитися над тим, як сучасне покоління впливає на сьогодення.

Обмежена колекція MARKERAD від Вірджила Абло. Фото: IKEA

Обмежена колекція MARKERAD від Вірджила Абло. Фото: IKEA

Абло також показав свою паризьку студію й розповів, що його надихає простір. Саме тому те, як бачить простір молодь, може надихнути на нові речі.

Модельєр пояснив, як можна вплинути на ситуацію у світі, — на його думку, потрібно робити щось нове.

Quote«Так, я розмірковую про вплив. Щоб вплинути на ситуацію, щось має відрізнятися від того, що було раніше, має бути стрибок. Тому я не боюся слова крах. Я розмірковую над іншими поняттями, які можна застосувати до класичних термінів. Це відкриває двері у світ можливостей», — пояснив Абло.

Зокрема, він наголосив, що не тільки намагається вплинути на світ, а й допомогти іншим людям реалізувати свій потенціал. Для нього також важливо створити спільноту у своєму середовищі.

Не втрималася. Історія про те, як я замовляла дзеркало в IKEA Особиста думка

Не втрималася. Історія про те, як я замовляла дзеркало в IKEA

Як сортувати сміття вдома. 5 дизайнерських рішень Дизайн

Як сортувати сміття вдома. 5 дизайнерських рішень

IKEA покаже будинки художників, дизайнерів і музикантів у рамках цілодобового фестивалю Дизайн

IKEA покаже будинки художників, дизайнерів і музикантів у рамках цілодобового фестивалю