Facebook Pixel

Met Gala 2021: під маскою Кім Кардашьян виявився макіяж

Краса

У Метрополітен-музеї відбувся бал Met Gala, цьогорічною темою якого стала американська культура. В Інституті костюма пройшла виставка In America: A Lexicon of Fashion, якій і присвятили бал. Зірки одягалися у концептуальні наряди від відомих брендів. Найнезвичнішим стало вбрання Кім Кардашьян.

Met Gala 2021: під маскою Кім Кардашьян виявився макіяж. Фото: KKW Beauty

Met Gala 2021: під маскою Кім Кардашьян виявився макіяж. Фото: KKW Beauty

Вона вбралася у чорний костюм, приховавши обличчя під панчохою. Такий незвичний образ зірки вигадав Демна Гвасалія, креативний директор Balenciaga.

Згодом виявилося, що навіть із закритим обличчям Кардашьян мала мейкап. Її особистий візажист Маріо Дедіванович показав результат своєї роботи у Instagram. Також він представив усі засоби, які використовував для створення образу.

Базою для макіяжу стали доглядові засоби від бренду La Mer, партнером якого є Дедіванович. На фото можна побачити зволожуючий крем Crème de la Mer, лосьйон для лікування, сироватку-концентрат, крем-концентрат для очей та відновлюючу сироватку.

Для створення мейкапу Дедіванович використав кілька продуктів із власної лінії макіяжу — Makeup By Mario. Зокрема, палітру тіней для очей Master Mattes, на додаток до деяких інших продуктів від свого бренду. Також візажист використав й продукт бренду KKW Beauty, який створила сама Кардашьян. Наразі її бренд проходить ребрендинг.

Дедіванович для образу Кардашьян обрав нейтральну палітру з нюдовими губами та коричневим смокі. Така гама ідеально підходить, щоб не відволікати увагу від вбрання, адже саме воно було центральним елементом образу.

Як повторити стрілки з показу Chanel. Покрокова інструкція Краса

Як повторити стрілки з показу Chanel. Покрокова інструкція

Все вище і вище, і вище: як один виш злякався спідниць Життя

Все вище і вище, і вище: як один виш злякався спідниць

Топ альгінатних масок для відновлення пружного овалу обличчя Краса

Топ альгінатних масок для відновлення пружного овалу обличчя