Facebook Pixel

Топ альгінатних масок для відновлення пружного овалу обличчя

Краса

Автор

Овал обличчя, що поплив, – недолік, який складно приховати від оточення стандартними косметичними засобами. Причина цієї проблеми криється не лише у вікових змінах дерми, а й у способі життя людини, її харчуванні.

Негативно впливає на зовнішній вигляд також постійне перебування з опущеною шиєю за комп'ютером і з телефоном. З'являються затискачі, сплощення м'язів, друге підборіддя, деформації.

На жаль, деформації шиї та обличчя важко піддаються коригуванню й погано позначаються на загальному самопочутті. Тому перш ніж серйозно взятися за виправлення косметичних недоліків, необхідно переглянути харчування, режим дня, стежити за поставою під час роботи за ноутбуком, смартфоном. Важливо, щоб умови, за яких з'явилися деформації овалу, було змінено. Тоді ефект, якого можна досягти, застосовуючи косметику зі спеціальним складом на основі альгінової кислоти, закріпиться надовго.

Топ масок для відновлення пружного овалу обличчя

Одним із найефективніших засобів для корекції овалу є альгінатна маска, яка підходить для різних типів шкіри. У її складі є нерозчинні полісахариди, які отримують із морських водоростей і які забезпечують швидкий і помітний ліфтинг-ефект. Виробники пропонують такі маски в індивідуальному пакуванні, що дуже зручно для проведення одноразової процедури. Асортимент косметики, що розгладжує шкіру, можна подивитися в інтернет-магазині МЕЙКАП. Там широко представлена продукція європейських і корейських фірм.

Топ альгінатних масок:

  • Joko Blend Premium Alginate Mask – вдосконалює контур обличчя, зволожує та пом'якшує дерму, вирівнює тон і рельєф;
  • Agor Algae Mask – засіб із протизапальним складом тонізує й живить шкіру, рецептура повністю натуральна (спіруліна, екстракт лаванди, ментол);
  • La Grace Masque Hyakuronic – зволожувальна косметика з гіалуроновою кислотою, результат помітний уже після двох-трьох процедур: шкіра, насичена вологою, виглядає молодо, підтягнуто, сяє здоров'ям.

Альгінатні маски використовують проти набряків, надмірної жирності дерми, лущень, мімічних зморщок, пігментних плям. Вони швидко проникають у глибокі шари епідермісу, живлять шкіру зсередини, бувають із колагеном, гіалуроновою кислотою для поповнення балансу рідини, вітамінами, що прискорюють регенерацію шкіри. Тому кожен споживач може знайти оптимальний для себе склад з огляду на особливості та потреби дерми.

Met Gala 2021: під маскою Кім Кардашьян виявився макіяж Краса

Met Gala 2021: під маскою Кім Кардашьян виявився макіяж

Власники Clarins купили косметичний бренд Ilia Beauty Краса

Власники Clarins купили косметичний бренд Ilia Beauty

Cruelty-free. Як знайти косметику, що не тестується на тваринах Краса

Cruelty-free. Як знайти косметику, що не тестується на тваринах