Facebook Pixel

Принц Гарі та Меган Маркл уперше показали фото своєї доньки

Життя

Принц Гаррі та Меган Маркл уперше показали фото своєї доньки Лілібет-Діани. Її можна побачити на сімейній святковій листівці подружжя, на якій також зображений їхній син Арчі Гаррісон.

Фотографію зробив Алексі Любомирськи, який також знімав заручини та весілля пари, у їхньому будинку в Санта-Барбарі в Каліфорнії. На фотокартці зображено дворічного Арчі на колінах принца Гаррі, а Меган тримає в повітрі шестимісячну Лілібет.

«Цього 2021 року ми привітали нашу доньку Лілібет у світі. Арчі зробив нас мамою і татом, а Лілі зробила нас сім’єю. Очікуючи 2022 рік, ми зробили пожертви від вашого імені кільком організаціям, які вшановують і захищають сім’ї — від тих, кого переселяють з Афганістану, до американських сімей, які потребують оплачуваної відпустки для догляду за дитиною», — ідеться в листівці.

Лілібет народилася в червні 2021-го, через рік після того, як пара переїхала до Санта-Барбари після офіційного відходу від своїх обов'язків у британській королівській сім'ї. На ім'я дитини пару надихнула королева Єлизавета II, яку в родині звуть Лілібет, і принцеса Діана.

Зображення на обкладинці: Getty Images

У червоному жакеті від Zara. Кейт Міддлтон вирушила в самостійну подорож Життя

У червоному жакеті від Zara. Кейт Міддлтон вирушила в самостійну подорож

«Океан Ельзи» дасть благодійний концерт у київському метро на Великдень Події

«Океан Ельзи» дасть благодійний концерт у київському метро на Великдень

Бенедикт Камбербетч і Оззі Осборн: британські зірки планують прихистити українців у своїх домівках Життя

Бенедикт Камбербетч і Оззі Осборн: британські зірки планують прихистити українців у своїх домівках