Facebook Pixel

Fashion Inclusia: як 30 людей з інвалідністю здобули навички фешн-професій

Мода

Громадська організація «Група активної реабілітації» разом із Ukrainian Fashion Week реалізувала проєкт Fashion Inclusia, спрямований на допомогу в самореалізації людям з інвалідністю.

Упродовж серпня-вересня 30 людей з інвалідністю навчалися фешн-фотографії, фешн-візажу та стилізації фешн-показів від професіоналів: Валерія Ведути, Варвари Барто і Тетяни Бойко. Учасники та учасниці обрали один із трьох напрямків та вивчали основи професії.

Зокрема, вони прослухали мотиваційні лекції від фотографа та моделі з інвалідністю, а також отримали поради із самоменеджменту та консультації психолога.

Проєкт Fashion Inclusia допоміг 30 людям з інвалідністю здобути навички фешн-професій.

Проєкт Fashion Inclusia допоміг 30 людям з інвалідністю здобути навички фешн-професій.

Після теоретичних студій слухачі та слухачки курсу пройшли практику на 49-му Ukrainian Fashion Week. Шляхом тестування організатори відібрали десять фіналістів, які працювали на бекстейджі Українського тижня моди. Усі вони успішно склали іспит і надалі можуть розвиватися самостійно.

Керівниця проєкту Уляна Пчолкіна розповіла, що головним завданням Fashion Inclusia було дати людям з інвалідністю прикладні інструменти, які можна використовувати поза тижнем моди.

«Дуже важливо розвиватися й надалі, а не зациклюватися на участі лише в Ukrainian Fashion Week. Безперечно, здобуті знання й навички можуть допомогти досягти успіхів у фешн-індустрії, але це більшою мірою залежить від старань людей», — додала вона.

Вік джазу. Колекція Gasanova Осінь-Зима 2022/23 Мода

Вік джазу. Колекція Gasanova Осінь-Зима 2022/23

Bad Boy. Колекція бренду Zvoli Мода

Bad Boy. Колекція бренду Zvoli

Відповідальний дизайн: як інклюзивність йде на користь усім Дизайн

Відповідальний дизайн: як інклюзивність йде на користь усім