Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Суд відсторонив батька Брітні Спірс від опікунства над нею

Стиль життя

Американський суд остаточно скасував опікунство батька співачки Брітні Спірс над нею. Про їхнє протистояння Netflix готується випустити документальний фільм. За рішенням суду, тепер її фінансами тимчасово розпоряджатиметься аудитор Джон Забела, якого обрала сама співачка.

Брітні Спірс звільнилася від опікунства з боку свого батька. Фото: Twitter/ChillyBoyYT

Брітні Спірс звільнилася від опікунства з боку свого батька. Фото: Twitter/ChillyBoyYT

Суддя Бренда Пенні під час слухань у суді заявила, що неможливо залишити ситуацію у тому стані, у якому вона є. Саме тому суд вирішив відсторонити Джеймі Спірса від виконання опікунських обов'язків.

Сама ж Спірс у своєму Instagram-акаунті після слухання опублікувала відеоролик, у якому сидить за штурвалом літака разом із пілотом. Під фото вона написала: «Я зараз на сьомому небі від щастя».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Джеймі Спірс був призначений опікуном співачки у 2008 році, водночас вона звинувачує його в зловживанні повноваженнями. За словами Спірс, батько контролював її особисте життя, змушував виступати з концертами проти її волі, давав їй психотропні препарати.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Батько стверджує, що його дії були продиктовані тільки інтересами Брітні, та відкидає звинувачення про будь-які зловживання. Зокрема, нещодавно Джеймі Спірс попросив суд зняти з нього повноваження опікуна — згідно з формальним проханням доньки.

Суд також має ухвалити найголовніше рішення — чи задовольняти прохання Брітні Спірс про повне скасування опікунства й визнання її цілком дієздатним особою. Слухання з цього питання призначено на 12 листопада 2021 року.

Коментарі

Кайлі Дженнер стала першою жінкою у світі, яка зібрала 300 млн підписників в Instagram

Нова Кім: Каньє Вест разом з Джулією Фокс відвідали показ Kenzo

Новий рекорд в Instagram. Кріштіану Роналду подолав позначку 400 млн підписників