Facebook Pixel

Нова зіркова пара: Анджеліна Джолі та The Weeknd сходили на побачення

Життя

Американську акторку Анджеліну Джолі та канадського репера The Weeknd (справжнє ім'я — Абель Тесфає) помітили за вечерею в італійському ресторані Giorgio Baldi в Лос-Анджелесі. Вони провели разом дві з половиною години в закритому залі.

До ресторану знаменитості приїхали окремо, але вийшли вже разом. Папараці помітили, як вони сіли в позашляховик Тесфає. Як зазначає Daily Mail, пара вирушила до його маєтку в Бель-Ейр.

Для вечері акторка обрала двобортний тренч, туфлі-човники в тон і сумку від Yves Saint Laurent. Репер був у чорній куртці, вузьких джинсах і черевиках.

Чутки про роман між Джолі та The Weeknd ЗМІ поширили ще влітку. Ця вечеря стала їхньою першою спільною появою на публіці з липня. Тоді акторка разом із Тесфає та дітьми Захарою та Шайло відвідали приватний концерт канадського музиканта.

Які саме стосунки пов'язують зірок, наразі незрозуміло: ні Тесфає, ні Джолі ніяк не коментують чутки, поширені в пресі. Офіційно вони обоє вільні. Акторка ще у 2016 році подала на розлучення зі своїм третім чоловіком Бредом Піттом. А The Weeknd встиг позустрічатися зі співачкою Селеною Гомес і моделлю Беллою Хадід, однак із жодною з них не став під вінець.

Фільми, серіали та TV: топ-7 найкращих онлайн-кінотеатрів в Україні Життя

Фільми, серіали та TV: топ-7 найкращих онлайн-кінотеатрів в Україні

Топ-7 ґаджетів для спорту та фітнесу Життя

Топ-7 ґаджетів для спорту та фітнесу

Як золота рибка. Закордонні тури для українців подорожчали вдвічі Життя

Як золота рибка. Закордонні тури для українців подорожчали вдвічі