Facebook Pixel

«Ти — ікона». Зірки підтримали Лінду Євангелісту, яка розповіла про невдалу косметичну процедуру

Життя

Топмодель і символ 90-х Лінда Євангеліста, яка донедавна вела досить усамітнений спосіб життя, розповіла, що стала жертвою популярної естетичної процедури для тіла.

Лінда Євангеліста розповіла про невдалу косметичну процедуру. Фото: Instagram

Лінда Євангеліста розповіла про невдалу косметичну процедуру. Фото: Instagram

Виявилося, що подія, яка кардинально змінила життя однієї з найуспішніших моделей за всю історію індустрії, сталася ще п'ять років тому.

«Сьогодні я зробила величезний крок до того, аби виправити кривду, якої зазнала та яку тримаю в собі понад п'ять років. Моїм підписникам, які цікавилися, чому я не працювала, доки кар'єри моїх однолітків процвітали пояснюю: причина в тому, що мене жорстоко спотворила процедура Zeltiq's CoolSculpting, яка дала результат, діаметрально протилежний обіцяному», — написала Лінда на своїй сторінці в інстаграмі.

Модель стверджує, що про ризики, пов'язані з процедурою, її не попереджали. Нині, після п'яти років мук, Євангеліста збирається звернутися до суду.

«З цим судовим процесом я рухаюся вперед, щоб позбутися сорому, і розголошую свою історію. Я втомилася так жити. Я хотіла б виходити з дому з гордо підведеною головою, хоч я більше й не така на вигляд, як раніше», — говорить вона.

Інші знаменитості, зокрема й колеги за цехом, не лишили Лінду без підтримки в коментарях.

«Щоб написати ці слова, знадобилися величезна мужність і сила. Я можу чесно сказати, що розплакалася, читаючи це. Не тільки через те, що у своєму серці я знала, що ти тихо переживаєш щось глибоко особисте і тривожне, а й тому, що думала про всі шрами, які життя залишає на кожному з нас — чи то фізичні, чи емоційні, і як довго ми страждаємо, переважно в тиші та наодинці. Це так важливо і прекрасно, коли хтось настільки чесно й по-справжньому виходить із тіні. Дякую за те, що ти вродлива всередині та зовні», — написала під публікацією Євангелісти данська супермодель Гелена Крістенсен.

kristensen.png

«Ліндо — твоя сила та справжня сутність назавжди впізнавані та знакові! Браво!» — додала американська супермодель Сінді Кроуфорд.

photo_2021-09-27_20-36-03-r0.jpg

«Дякуємо, що поділилася, і ти назавжди залишишся іконою, якою ти і є попри все! Тебе так люблять» — подякувала колишній колезі німецька супермодель Татьяна Патіц.

photo_2021-09-27_20-36-37-r0.jpg

Окрім них Лінду підтримали також Наомі Кемпбелл, Керолін Мерфі, Амбер Валета, Крістен МакМенамі, Джіджі Хадід та інші.

Фільми, серіали та TV: топ-7 найкращих онлайн-кінотеатрів в Україні Життя

Фільми, серіали та TV: топ-7 найкращих онлайн-кінотеатрів в Україні

Топ-7 ґаджетів для спорту та фітнесу Життя

Топ-7 ґаджетів для спорту та фітнесу

Як золота рибка. Закордонні тури для українців подорожчали вдвічі Життя

Як золота рибка. Закордонні тури для українців подорожчали вдвічі