Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Джонні Депп отримав нагороду на фестивалі в Сан-Себастьяні та виступив проти культури виключення

Стиль життя

Американський актор Джонні Депп виступив проти культури виключення (cancel culture) під час отримання призу «Доностія» на кінофестивалі в іспанському місті Сан-Себастьян. Він зазначив, що від соціального бойкотування постраждали багато людей.

Джонні Депп розкритикував культуру виключення. Фото: pixabay

Джонні Депп розкритикував культуру виключення. Фото: pixabay

Quote«Усе настільки вийшло з-під контролю, і я можу запевнити вас у тому, що від цього ніхто не застрахований. Жоден із вас. Тут достатньо лише однієї фрази, і земля одразу ж тікає з-під ваших ніг, з-під вас наче висмикують килим. Це трапилося не тільки зі мною, а й з багатьма іншими людьми», — зазначив Депп.

Актор пояснив, що такої форми позбавлення підтримки зазнали і жінки, і чоловіки. І, на жаль, одного разу вони починають думати, що це нормально або що вони винні, хоча це не так. Депп закликав завжди боротися з несправедливістю та виступати проти неї.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Під час фестивалю актор активно відповідав на скандальні запитання, наприклад щодо ситуації з іспанською асоціацією жінок-кіноматографісток, яка засудила організаторів фестивалю за вручення Деппу нагороди.

Джонні Депп на кинофестивалі в Сан-Себастьяні. Фото: sansebastianfestival.com

Джонні Депп на кинофестивалі в Сан-Себастьяні. Фото: sansebastianfestival.com

Актор також визнав, що хвилювався через те, що його участь на кінофестивалі може образити людей, хоча сам він би цього не хотів. За словами Деппа, «він не зробив нічого поганого, а просто робить кіно». Висловився Депп і про стан Голлівуду, визнавши, що він уже давно не такий, яким був раніше.

Підписуйтесь на нас в Google News!
Quote«Усе підпорядковується принципу «я отримаю своє будь-що-будь». Ось якої думки дотримуються всі ці люди. Вони розуміють, що серед них немає незамінних, їх можуть позбутися, як мене. Деяких — навіть швидше», — пояснив Депп.

Коментарі

Виживання і терапія. Як допомагають країні міські городи під час війни

Український фільм покажуть на Венеціанському кінофестивалі

Топ-5 очищувачів повітря: який обрати