Facebook Pixel

«Мене не змусять робити щеплення». Супермодель Даутцен Крус виступила проти примусової вакцинації

Життя

Даутцен Крус, 36-річна нідерландська супермодель, кілька місяців тому добровільно відмовилася від використання соціальних мереж, аби сховатися в «сімейній бульбашці» й зосередитися на позитиві. Нещодавно модель повернулася з онлайн-детоксу, а її перший за останні пів року пост в «Інстаграмі» спровокував бурхливу реакцію користувачів.

Супермодель Даутцен Крус опублікувала пост, у якому розкритикувала примусову вакцинацію. Фото: twitter.com/doutzen

Супермодель Даутцен Крус опублікувала пост, у якому розкритикувала примусову вакцинацію. Фото: twitter.com/doutzen

Крус заявила, що більше не може вдавати, що не помічає «несправедливості, яка коїться прямо навколо нас», маючи на увазі примусову вакцинацію.

«Хоча мої руки тремтять, поки я це пишу, я відчуваю, що настав час обрати сміливість, а не комфорт, і розповісти свою правду. Мене не змусять робити щеплення. Мене не змусять доводити, що я здорова, щоб брати участь у суспільному житті. Я не прийму поділ людей на підставі їхнього медичного статусу. Свобода слова — право, за яке варто боротися. Але це можна робити, тільки об’єднавшись у мирі та любові!» — написала Даутцен на своїй сторінці в «Інстаграмі».

За чотири дні публікація зібрала понад 45 тис. коментарів, з-поміж яких є й різка критика поглядів Крус, і слова підтримки. Зокрема, на захист колеги висловилася бразильська супермодель Жизель Бюндхен:

«Я знаю Даутцен як добру й люблячу людину. Не можу повірити, що на неї завалилося стільки ненависті, адже вона просто висловила свої почуття. Мене засмучує цей осуд і відсутність жалю в людських серцях. Хейт — це не відповідь. Тільки через співчуття та прийняття можливо створити кращий світ. Я пропоную кожному знайти в собі любов, щоб ми змогли віднайти мир і гармонію в наших життях. Ми потребуємо цього більше, ніж будь-коли».

Бразильська супермодель Жизель Бюндхен висловилася на підтримку колеги Даутцен Крус.

Бразильська супермодель Жизель Бюндхен висловилася на підтримку колеги Даутцен Крус.

Окрім неї, Крус підтримали також мати супермоделей Белли та Джіджі Хадід Іоланда, акторка Джессіка Харлоу, бізнесмен Річі Аківа, актор Жером Дюран та інші.

Скільки коштує щеплення проти грипу Життя

Скільки коштує щеплення проти грипу

Як подбати про себе. Чого не можна робити до та після вакцинації проти COVID-19 Здоров'я

Як подбати про себе. Чого не можна робити до та після вакцинації проти COVID-19

Паспорт вакцинації для Європи: з якими щепленнями пустять, а з якими — ні Подорожі

Паспорт вакцинації для Європи: з якими щепленнями пустять, а з якими — ні