Facebook Pixel

Зірка серіалу «Секс і місто». Помер американський актор Віллі Гарсон

Життя

Актор Віллі Гарсон, найвідоміший за роллю Стенфорда Блетча в серіалі «Секс і місто» та Моззі в «Білому комірці», помер у віці 57 років. Про смерть Гарсона повідомив його син Нейтан у своєму інстаграмі.

«Я тебе дуже люблю, тато. Спочивай з миром, і я дуже радий, що ти розділив зі мною всі свої пригоди та зумів так багато зробити. Я так пишаюся тобою. Я завжди тебе любитиму, але я думаю, що тобі час вирушити у власну подорож. Ти завжди будеш зі мною», — написав він.

Вілл Гарсон відзначився роллю найближчого друга Керрі Бредшоу — Стенфорда Блетча в культовому серіалі HBO «Секс і місто». Актор з'явився і в наступних фільмах «Секс і місто» і «Секс і місто 2». Він також встиг знятися в перезапуску серіалу «І просто так...» (And Just Like That...), який ще перебуває на етапі виробництва.

Вілл Гарсон зіграв роль найближчого друга Керрі Бредшоу — Стенфорда Блетча в серіалі «Секс і місто». Фото: кадр із серіалу «Секс і місто»

Вілл Гарсон зіграв роль найближчого друга Керрі Бредшоу — Стенфорда Блетча в серіалі «Секс і місто». Фото: кадр із серіалу «Секс і місто»

Загалом у фільмографії Гарсона залишилося понад 50 стрічок. Зазвичай він отримував епізодичні ролі або ж ролі другого плану.

Інформацію про причини смерті Гарсона офіційно не розголошують. Однак, як повідомляє People, актор тривалий час боровся з онкозахворюванням: у нього був рак підшлункової залози.

Фільми, серіали та TV: топ-7 найкращих онлайн-кінотеатрів в Україні Життя

Фільми, серіали та TV: топ-7 найкращих онлайн-кінотеатрів в Україні

Топ-7 ґаджетів для спорту та фітнесу Життя

Топ-7 ґаджетів для спорту та фітнесу

Як золота рибка. Закордонні тури для українців подорожчали вдвічі Життя

Як золота рибка. Закордонні тури для українців подорожчали вдвічі