Facebook Pixel

Netflix представив трейлер документального фільму «Брітні проти Спірс»

Життя

Стримінгова платформа Netflix представила постер та офіційний трейлер свого документального фільму про американську співачку Брітні Спірс.

Прем'єра стрічки «Брітні проти Спірс» (Britney vs Spears) відбудеться 28 вересня — за день до судового засідання, на якому буде ухвалене рішення щодо подальшого опікунства батька співачки Джеймі Спірс над своєю донькою.

«Більше ніяких секретів. Більше ніякої тиші», — йдеться у підписі до публікації Netflix в інстаграмі.

Спірс визнали недієздатною у 2008 році. Батько та адвокат співачки отримали повний контроль над її життям, вони могли контролювати її переміщення, фінанси, особисте життя та будь-які інші дії.

Сталося через нестабільний психологічний стан зірки: у 2006 та 2007 роках вона часто мала публічні зриви та потрапляла у скандали. За 13 років Брітні змогла відновитися та навіть повернулася на велику сцену: з 2008 року вона випустила чотири альбоми та відкатала два світових тури.

У трейлері демонструють уривки зі свідчень Спірс під час її червневого виступу в залі суду Лос-Анджелеса. Тоді, на слуханні справи щодо припинення опікунства над собою, зірка сказала: «Я просто хочу повернути своє життя».

Над створенням фільму працювали понад рік. Режисеркою стрічки стала Ерін Лі Картер. А от хто саме з оточення Брітні з'явиться на екрані у Netflix не оголосили.

Фільми, серіали та TV: топ-7 найкращих онлайн-кінотеатрів в Україні Життя

Фільми, серіали та TV: топ-7 найкращих онлайн-кінотеатрів в Україні

Культурні санкції проти РФ: як росіяни залишилися без кіно, футболу та Стівена Кінга Життя

Культурні санкції проти РФ: як росіяни залишилися без кіно, футболу та Стівена Кінга

Перевірити ліміти: навіщо альпіністка Антоніна Самойлова вирушила в небезпечну експедицію Життя

Перевірити ліміти: навіщо альпіністка Антоніна Самойлова вирушила в небезпечну експедицію