Facebook Pixel

ТИ МОЖЕШ! Як BADOEV ID перетворили рекламу на мотивацію

Життя

Автор

Світ змінюється. Зараз як ніколи нам потрібна віра: в завтрашній день, у власні можливості, в те, що все вийде. 1 жовтня знаменує новий етап. Етап змін. Один з лідерів українського фінансового ринку відкидає стереотипний образ: замість того, щоб переконувати, банк дає можливість відчути.

Сьогодні Альфа-Банк — сильний та надійний партнер, який вірить у мрію та можливості своїх клієнтів. Нова філософія банку «ТИ — МОЖЕШ!» знайшла свій відгук у ідеях креативного агентства "BADOEV ID". Короткометражний фільм, фотопроєкт Стефана Лісовського, соціальні акції, — низка спецпроектів, які здобули життя завдяки незвичайній колаборації.

ТИ МОЖЕШ!

Кіноісторія, яка стала головним меседжем Альфа-Банку. Автором і закадровим голосом стрічки став Алан Бадоєв, а Євген Філатов — написав музику. Через призму кіноплівки режисер надихає не поспішати та закликає відчути себе. Герої стрічки — мрійливі українці, які шукають власний шлях у ранковому ритмі міста: одні зустрічають початок дня в обіймах коханих, інші — мчать на скейті залитими сонцем вулицями, назустріч новому. Саме в такому ритмі може народитися головна ідея життя.

Портрети нової України

portreti-novoi-ukraini.png

Ще одним зарядом натхнення став фотопроєкт Стефана Лісовського. Український фотограф зняв серію портретів, яка звеличує індивідуальність як фактор самореалізації. Сучасний світ і Альфа — дарують можливість впевнено йти до своєї мети.

індекс щастя

indeks3.jpg

І це тільки початок масштабного фотопроєкту. З метою підвищення національної «індексу щастя» банк запустив флешмоб «Подаруй посмішку». 1 жовтня стартувала перша трансляція — вже сьогодні тисячі осіб посміхаються перехожим із величезних екранів центральних локацій Києва, Харкова, Одеси та Дніпра. Взяти участь може кожен — достатньо сфотографувати свою посмішку на камеру смартфона. Тепер кожен українець зможе прокачати позитив у своєму місті, зустрічаючи світанки та проводжаючи заходи разом з близькими, друзями або колегами.

День можливостей

den-mozhlivostei.jpg

1 жовтня також знаменував новий рекорд в історії Київського метро: Банк подарував городянам 1 млн безкоштовних квитків! Вагони приміряли на себе білий колір із яскраво-червоним гаслом Альфи «ТИ — МОЖЕШ!», а також «портрети нової України». Безкоштовні QR-квитки видавали в касах на всіх станціях метрополітену. Акція діяла протягом усього дня і для багатьох стала імпульсом до нових звершень. Це маленький крок на шляху до великого початку — Альфа вірить, що надихнув 1 млн українців на віру в те, що все можливо.

Крута колаборація двох сильних компаній стала символом цього року. Головна мотивація, яку повинен зазначити для себе кожен українець сьогодні — коли поруч надійний партнер, ТИ — МОЖЕШ втілити саму амбітну мету.

«Ми можемо контролювати більше, ніж здається, особливо при стресі та тиску ззовні», – Сергій Ноздрачов Здоров'я

«Ми можемо контролювати більше, ніж здається, особливо при стресі та тиску ззовні», – Сергій Ноздрачов

Росіяни крадуть не лише пралки, а й українську музику. Як захиститися? Життя

Росіяни крадуть не лише пралки, а й українську музику. Як захиститися?

Швидше, вище, далі: які світові рекорди у легкій атлетиці є найстарішими (фото, відео) — ОНОВЛЕНО Життя

Швидше, вище, далі: які світові рекорди у легкій атлетиці є найстарішими (фото, відео) — ОНОВЛЕНО